[vc_row][vc_column][vc_column_text]11 listopada 2016 r. na pływalni Gdański Ośrodek Sportu przy ul. Chałubińskiego 13 odbył się Finał Pomorskiej Ligii Ratownictwa Wodnego. Ta widowiskowa impreza zgromadziła na starcie blisko 120 zawodników z 14 drużyn, które rywalizowały w czterech konkurencjach:

• 50m – ratowanie manekina
  • 100m – ratownik
  • 100m – ratowanie manekina w płetwach
  • 4×25m –  sztafeta holowanie manekina w płetwach

W klasyfikacji drużynowej seniorów gdańskiej edycji nasze ratowniczki i ratownicy zajęli pierwsze miejsca. Dzięki temu, w kategorii powyżej 18 lat klasyfikacji generalnej ligi zwyciężyli gdańszczanie, a nasze reprezentantki stanęły na trzecim miejscu podium.[/vc_column_text][us_gallery ids=”854,855,856″ columns=”3″ orderby=”rand” indents=”1″][vc_column_text]Wyniki drużynowe całej Pomorskiej Ligi Ratownictwa Wodnego:

Pełne wyniki: Pomorska-Liga-Ratownictwa-Wodnego.pdf

Zwycięzcy generalnej klasyfikacji indywidualnej całej Pomorskiej Ligii Ratownictwa: