14 kwietnia wystartuje piąta edycja Gdańsk Maratonu, imprezy trzykrotnie z rzędu wybranej jako najlepsza w Polsce. Tego samego dnia, razem z biegiem głównym wystartuje również Sztafeta Maratońska. To idealna możliwość dla osób, które nie czują się na siłach zmierzyć z pełnym królewskim dystansem, by pokonać go zespołowo.

Obowiązuje limit zgłoszeń: 200 sztafet. By zarejestrować sztafetę, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://gdanskmaraton.pl.

Wysokość opłaty wpisowej /za drużynę/:

  • do 28.02.2019 r. – 319 PLN
  • 03 do 25.03.2018 r. – 399 PLN

Wszyscy Uczestnicy, którzy ukończą Sztafetę Maratońską otrzymają na mecie pamiątkowe medale oraz pakiet startowy, który przysługuje wszystkim maratończykom.

Start w sztafecie to znakomita forma integracji i zespołowego działania na rzecz wspólnego sukcesu. Wystarczy zaprosić kogoś z rodziny, przyjaciół, kolegów z firmy, zebrać czteroosobową drużynę i zgłosić się do sztafety. Zawodnicy biorący udział w maratonie mogą również w ten sposób zapewnić sobie znakomite wsparcie na trasie, które z pewnością pozwoli zwalczyć każdy kryzys. Bieg podzielony na cztery różnej długości zmiany (ok. 16,4 km/8,4 km/10,7 km/6,7 km), powoduje, że 5. Gdańsk Maraton staje się imprezą dla każdego!

Gdańsk Maraton jest jedną z czołowych imprez w Polsce na tym dystansie. Jej atutem jest z pewnością wyjątkowa trasa, pozwalająca w ekspresowym tempie 4-5 godzin, jakie przeciętnie zajmuje pokonanie dystansu 42,195 km, poznać najciekawsze i najważniejsze punkty na mapie Gdańska. Przebiega przez charakterystyczne lokalizacje miasta nad Motławą takie, jak Główne Miasto, Europejskie Centrum Solidarności, Ergo Arenę, Stadion Energa Gdańsk, Park im. R. Reagana, przy Molo w Brzeźnie oraz główne dzielnice miasta.

“Gdańsk is brilliant. Gdańsk jest genialny, jest jednym z najbardziej popularnych miejsc w Europie i łatwo zrozumieć dlaczego. Oprócz pięknych historycznych budynków jest tu wiele szalonych i ciekawych rzeczy do zrobienia”. Tak miasto widzi popularny portal turystyczny The Culture Trip.

Przekonajcie się sami i wybierzcie 5. Gdańsk Maraton!

Organizatorzy: Miasto Gdańsk, Gdański Ośrodek Sportu
Informacje: http://gdanskmaraton.pl
#rungdn
‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »