Taka okazja zdarza się, no właśnie, raz na czterysta lat. Brema, partnerskie miasto Gdańska, hanzeatycki port z okazałą historią i bogatym morskim dziedzictwem, zaprasza gdański żaglowiec na obchody 400-lecia portu Vegesack. To będzie rejs wyjątkowy pod każdym względem.

Mamy dla Was zatem wyjątkową okazję! W rejs może popłynąć każdy, kto spełnia wymogi regulaminu rekrutacji i nie ma przeciwskazań do odbycia rejsu morskiego oraz pełnego udziału w pracach poszczególnych wacht, by w pełni czerpać z programu szkolenia żeglarskiego, przygotowanego przez załogę oficerską gdańskiego żaglowca szkolnego.

Będzie to dość długi rejs, bo potrwa 9 dni. Przeżeglujemy cały zachodni Bałtyk, przeprawimy się słynnym Kanałem Kilońskim na Morze Północne. Cała przygoda odbędzie się w niezapomnianym międzynarodowym towarzystwie. W tym celu podjęta została współpraca z międzynarodową organizacją pn. Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży, która sfinansuje część kosztów organizacji rejsu. Dzięki temu do Gdańska przyjedzie 10-osobowa załoga młodych żeglarzy z klubu MTV “Nautilus” Vegesack, by razem z dziesiątką młodych Polaków, pożeglować do Bremy. Na miejscu czeka nas zlot żeglarski i wiele atrakcyjnych imprez towarzyszących. A wszystkiemu przyświecać będzie gdańsko-bremeńskie partnerstwo, wspólna hanzeatycka historia i morskie dziedzictwo. A to wszystko za pół ceny!

Sam udział w konkursie rekrutacyjnym jest banalnie prosty. Należy wypełnić zgłoszenie, dostępne na stronie https://zaruski.pl i dołączyć do niego list motywacyjny. Chcielibyśmy Was trochę poznać i dowiedzieć się, co Wami kieruje w zamiarze udziału w tej przygodzie, która równocześnie wprowadzi “Generała Zaruskiego” w nowy sezon żeglarski.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »