W niedzielę 2 grudnia zapraszamy wszystkie osoby chcące w aktywnej formie spędzić czas na świeżym powietrzu. Rodzinne Gry Terenowe to sposób na wspaniałą wspólną zabawę w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych.

Istnieje także możliwość sprawdzenia się podczas konkurencji indywidualnej. Cała Impreza rozgrywana jest w formie zawodów mających charakter edukacyjny popularyzujący orientację w terenie oraz współzawodnictwo w duchu zasad Fair Play.

Miejsce startu: III Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku, ul. Topolowa 7.

Program imprezy:
9:30 -13:00 praca biura zawodów (nie trzeba przychodzić na 9:30, można być o dowolnej godzinie w podanym przedziale czasu).
10:00 – 13:00 start uczestników
14:00 – zamknięcie mety
14:00 -15:00 planowane zbieranie punktów.

Zgłoszenia:
Drogą internetową, do piątku 30 listopada 2018 r. do godz. 20:00 za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie http://www.parkowebno.pl/formularz-zgloszeniowy lub w bazie zawodów, po wyłączeniu formularza zgłoszeniowego, w miarę dostępnych map.

Mieszkańcy Gdańska (dzięki wsparciu projektu z Budżetu Obywatelskiego 2018) są zwolnieni z opłat. Dokumentami, które należy okazać w sekretariacie podczas rejestracji, potwierdzającymi fakt zamieszkiwania w Gdańsku są:
– dowód osobisty lub inny dokument tożsamości z wpisanym adresem z terenu Gdańska,
– gdańska karta mieszkańca z wpisanym imieniem i nazwiskiem,
– karta Dużej Gdańskiej Rodziny z wpisanym imieniem i nazwiskiem,
– decyzja prezydenta Miasta Gdańska orzekająca o wpisaniu do rejestru wyborców na terenie danej dzielnicy (w przypadku gdy adres zamieszkania jest inny niż adres wpisany w dowodzie osobistym).

Zwolnienie z opłat przysługuje tylko i wyłącznie mieszkańcom zgłoszonym za pomocą formularza internetowego w terminie podstawowym podanym powyżej.

Więcej informacji na stronie: http://www.parkowebno.pl/komunikat-startowy

‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »