Wizyta na basenie jako sposób na wspólne, aktywne, rodzinne spędzanie czasu? Oczywiście! Takie rozwiązanie to nie tylko same zalety zarówno dla dzieci jak i ich opiekunów, ale także sposób, żeby zaoszczędzić trochę pieniędzy na kolejne atrakcje.

Lista zalet pływania jest bardzo długa, a w przypadku dzieci można ich znaleźć jeszcze więcej. Ten rodzaj aktywności fizycznej między innymi świetnie rozwija układy: krążenia, oddechowy, kostny i mięśniowy.  Wzmacnia także i odciąża kręgosłup oraz koryguje wady postawy. W szerszej perspektywie dziecko zaangażowane w aktywność ruchową uczy się systematyczności, odpowiedzialności, organizacji własnego czasu. Co nie mniej ważne, może się przy tym świetnie bawić. Same plusy!

Dorośli w wodzie mogą się zrelaksować i aktywnie odpocząć, oderwać się na chwilę od obowiązków życia codziennego. Na gdańskich pływalniach miejskich mają dodatkowo okazję skorzystać z saun, masażów wodnych czy jacuzzi.

Wartością dodaną rodzinnej wizyty na basenie jest czas spędzony razem, dzielenie pasji oraz wspólna aktywność fizyczna. Dodatkowo pływalnie GOS promują ten rodzaj rodzinnych wypadów, oferując atrakcyjne zniżki, a dzieci do 4 roku życia mają wstęp darmowy!

O tym, że rodzinne wyjście na basen to świetny pomysł przekonacie się z naszego filmu wideo – zapraszamy!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »