Gdańska Rodzinna Gra Rekreacyjna to propozycja na wspólną aktywizację ruchową dzieci, młodzieży i dorosłych.Rywalizacja odbędzie się pomiędzy zespołami rodzinnymi oraz indywidualnie, w różnych grupach wiekowych. Gdański Ośrodek Sportu zaprasza na Kompleks Sportowy Grunwaldzka 244 w niedzielę 12 maja w godzinach od 10.00 do 16.00.

Gdańska Rodzinna Gra Rekreacyjna będzie obejmowała różne dyscypliny i konkurencje, w których uczestnicy będą gromadzić punkty, wykonując zadania przy 10 stanowiskach: bieg na 20 m przez mini płotki, skok w dal, rzut do celu, strzał piłką nożną do bramki, kręcioł ze strzałem na bramkę, rzut piłką rugby do celu, kop piłką rugby na słupy, siatkówka plażowa, wioślarstwo na ergometrach oraz rzut frisbee. Każda konkurencja to 10 punktów do zdobycia, więc w sumie można zdobyć aż 100 oczek.

Rywalizacja przebiegać będzie pomiędzy zespołami rodzinnymi (drużyna powinna składać się od 3 do 7 osób) oraz indywidualnie w grupach wiekowych: do 6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat, 13-16 lat, ponad 16 lat. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal.

Aby wziąć udział w zawodach należy się zarejestrować elektronicznie na stronie https://elektronicznezapisy.pl/event/3843.html , lub w dniu imprezy w punkcie „Rejestracja Uczestników” przed wejściem na stadion. Udział w imprezie jest bezpłatny!

REGULAMIN ZAWODÓW

Organizator: Gdański Ośrodek Sportu
Partnerzy: Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego, Liceum Nr 9, SP Mistrzostwa Sportowego 94, Akademia Sportowa Pomorze, Rugby Club LECHIA GDAŃSK, Biało-zielone Ladies Gdańsk, KS Ultimatum Gdańsk, Zgromadzenie Zmartwychwstańców

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »