Nowy rok, to nowe wyzwania oraz cele, a lista noworocznych postanowień zazwyczaj zaczyna się od tych związanych ze sportem.  Wraz z rokiem 2021, przychodzimy do Was z nowym cyklem imprez dla biegaczy – #RUNGDN.

Link do zapisów – kliknij tutaj

Nowa strona internetowa dedykowana biegom #RUNGDN – kliknij tutaj

Bieg odbędzie się w dniach 27-28.02.2021 na dystansie 5 km lub 10 km, na pętli o długości 2,5 km*. Uczestnik będzie mógł wybrać ten najlepiej dopasowany do swoich możliwości. Przed biegiem otrzyma numer startowy a wyniki zostaną udokumentowane poprzez system pomiaru czasu. Po ukończeniu trasy każdy zawodnik, otrzyma od organizatora okolicznościowy medal oraz gadżet.

*Trasa nie posiada atestu PZLA. Została zmierzona urządzeniem GPS.

Podczas tego biegu, ze względów bezpieczeństwa nie spotkamy się w zorganizowanej grupie. Każdy uczestnik będzie mógł rozpocząć  swój bieg w godzinach 10:00-15:00, w dniach 27-28.02.2021, a limit uczestników biorących jednocześnie udział w imprezie będzie wynosił 250 osób. Warunkiem udziału w wydarzeniu jest osobiste stawiennictwo w Biurze Zawodów po odbiór numeru startowego, które zlokalizowane będzie przy wejściu na ul. Wypoczynkową, w pobliżu Molo Brzeźno.

Każdy Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty wpisowej, a do wyboru ma 3 pakiety startowe w kwotach:

  • 20 zł (przez cały czas trwania rejestracji) bez pakietu startowego
  • 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – saszetkę New Balance do biegania. Limit ilościowy gadżetów 48 szt.,
  • 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – worek New Balance. Limit ilościowy gadżetów 100 szt.

Regulamin imprezy – kliknij tutaj (.pdf 152 KB)

Będzie to pierwszy, z czterech biegów z cyklu #RUNGDN zaplanowanych na ten rok. Dlatego uważnie śledźcie dedykowaną stronę https://rungdn.pl/ oraz nasze kanały social media, aby być na bieżąco z naszymi wydarzeniami.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »