Często w kontekście zumby pada określenie „przyjemne z pożytecznym”, więc kiedy do tego dodamy jeszcze element dobroczynności, otrzymujemy idealną imprezę rekreacyjną. I taki właśnie będzie IX już Gdański Zumbathon – Rusza mnie Zumba! Za organizacją tego trzygodzinnego wydarzenia pełnego tańca, zabawy i dobroczynnych gestów płynących prosto z serca jest jak zwykle niezrównana Ania Cegłowska.

  • Data:  11 grudnia 2021 godz. 17:30 – 20:30
  • Lokalizacja:  Miejska Hala Sportowa, ul. Kołobrzeska 61, Gdańsk
  • Wstęp: dowolny datek na rzecz SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gdańsku

Wydarzenie, odbywające się tradycyjnie zimą w Miejskiej Hali Sportowej przy ulicy Kołobrzeskiej 61, odbędzie się już po raz dziewiąty. W tym roku uczestnicy wesprą Specjalny Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gdańsku.  Placówka istnieje od 1992 roku i jest pierwszym w Polsce ośrodkiem behawioralnym. W ramach zajęć uczniowie realizują program wychowania przedszkolnego, obowiązek szkolny na wszystkich etapach edukacyjnych oraz przysposobienie do pracy. Z zajęć w ośrodku korzystają uczniowie od 3 do 24 roku życia. Dzięki specjalnym programom rozwijają oni swój potencjał, nabywają nowe umiejętności oraz zwiększają swoją samodzielność.

Całość zbiórki zostanie przeznaczona na pomoce i materiały edukacyjne, terapeutyczne oraz wycieczki rozwojowe, dzięki którym uczniowie mają okazję poznawać otoczenie, przyrodę, miejsca użyteczności publicznej i kultury.

Maraton poprowadzą: Ania Cegłowska, Oktawian Zagórski, Wioletta Matynka, Liudmyla Pervushyna, Agnieszka Lipska, Ania Zacharek, Robert Pochała oraz Trójmiejscy instruktorzy i goście

Impreza ma charakter otwarty, może w niej wziąć udział każdy, bez względu na wiek, kondycję czy doświadczenie.

Organizator: Stowarzyszenie Zawsze w Formie

Partnerzy: Gdański Ośrodek Sportu, Z-Dance Studio, Z-Live

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »