Rozpoczęła się sprzedaż karnetów i biletów na miejskie pływalnie zarządzane przez Gdański Ośrodek Sportu. To idealny moment, aby zaplanować swoją aktywność na jesień, zimę i wiosnę, ponieważ sprzedaż dotyczy roku szkolnego 2020/2021. 

Harmonogram pracy Pływalni GOS zmieni się 1 września, od tego momentu obowiązywać będą też nowe karnety. Przewagą karnetu w stosunku do wejściówki jednorazowej jest przede wszystkim fakt, że karnet mobilizuje do regularnego korzystania z pływalni, a co za tym idzie – cyklicznej aktywności. Warto wspomnieć o tym, że ceny za jedno wejście przy zakupie karnetów są niższe niż cena biletów jednorazowych, a im dłuższy okres korzystania z pływalni, tym zniżki stają się większe.

Wejściówki najłatwiej nabyć drogą elektroniczną. Panel sprzedażowy znajduje się bezpośrednio na stronie plywalniegdansk.pl, a proces zakupu ogranicza się do kilku kliknięć, bez wychodzenia z domu. Bilety i karnety można zakupić także w sposób tradycyjny, w kasach pływalni.

Na początku sierpnia informowaliśmy o liczbie osób, mogących korzystać z poszczególnych Pływalni GOS < TUTAJ> , natomiast w drugim tygodniu sierpnia pisaliśmy o pracach remontowych, które sprawią, że obiekty na Osowej i Stogach będą czasowo niedostępne dla odwiedzających <TUTAJ>.

Terminy zamknięcia Pływalni GOS na okres prac technicznych:

  • Pływalnia Osowa 15-31 sierpnia 2020
  • Pływalnia Stogi 24 sierpnia – 13 września 2020

W związku z tym, karnety i bilety na Pływalnię Stogi będą dostępne z terminem od 14 września.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »