„Aktywuj się w ratownictwie wodnym” to cykl zajęć doskonalących umiejętności pływackie z elementami ratownictwa. Uczestnicy mają możliwość poprawienia techniki pływania, a także zapoznania się z podstawowymi elementami pierwszej pomocy oraz ratownictwa wodnego. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń, a pierwszeństwo mają osoby nie biorące udziału ze wcześniejszych edycjach programu.

W trakcie każdego roku odbywają się 3 edycje projektu:

  • edycja jesienno-zimowa (wrzesień/październik – styczeń/luty)
  • edycja wiosenna (styczeń/luty – czerwiec)
  • edycja letnia (lipiec – sierpień)

Na każdą z nich obowiązują oddzielne zapisy.

W poniedziałek 23 sierpnia ruszają zapisy na sezon 2021/2021. Jesienno-zimowa edycja „Aktywuj się w ratownictwie” to cykl zajęć doskonalących umiejętności pływackie z elementami ratownictwa. Uczestnicy mają możliwość poprawienia techniki pływania, a także zapoznania się z podstawowymi elementami pierwszej pomocy oraz ratownictwa wodnego. W tym roku postanowiliśmy zmniejszyć dolny limit wieku – uczestnik powinien ukończyć 7 rok życia. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń, a pierwszeństwo mają osoby nie biorące udziału ze wcześniejszych edycjach programu.

Pierwsze zajęcia nowego cyklu odbędą się 5 września 2021 roku na pływalni krytej przy ul. Chałubińskiego 13 w godzinach 8:20-10:20. Zapisy odbywają się za pomocą formularza dostępnego poniżej, konieczne jest zapoznanie się z regulaminem oraz akceptacja jego postanowień. Każdy uczestnik na pierwsze zajęcia musi przynieść wypełnione oświadczenie dostępne do pobrania na dole strony.

Osoby, które zakwalifikowały się na zajęcia zostaną poinformowane drogą mailową, gdzie wskażemy godzinę zajęć. W przypadku braku miejsc zapisujemy chętnych na listę rezerwową. Pierwszeństwo mają osoby, które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach.

W przypadku braku otrzymania odpowiedzi do 1 września 2021 roku z adresu info@aktywujsiewratownictwie.pl prosimy o sprawdzenie folderu SPAM bądź kontakt mailowy.

ZAPISY (jesień-zima 2021/2022) – start 23.08.2021 godz. 12:00:

 

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »