11 i 12 lipca 2020 roku to daty, które na czerwono w kalendarzu startów powinien zakreślić każdy miłośnik pływania, kolarstwa i biegania, a już na pewno każdy, kto uwielbia łączyć te trzy aktywności w ramach jednej, wspaniałej, niepowtarzalnej imprezy sportowej. To właśnie w ten letni weekend odbędzie się kolejna edycja Triathlonu Gdańsk. Zmierzysz się z dystansem olimpijskim na tydzień przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich w Tokio? Zapisy do tej imprezy właśnie ruszyły!

Sobota 11 lipca będzie tradycyjnie dniem dedykowanym zmaganiom dzieci i młodzieży. Ciekawa formuła, dystanse dostosowane do wieku uczestników, atrakcyjne nagrody, solidna porcja triathlonowych wrażeń oraz autentyczna radość ze sportu i ruchu na świeżym powietrzu to coś, czego najmłodsi uczestnicy imprezy nie zapomną jeszcze na długo po przekroczeniu linii mety. To także zapowiedź wydarzeń dnia następnego.

Wysokość opłat startowych:

  • Do limitu 600 uczestników – 200 PLN
  • Do limitu 900 uczestników – 250 PLN
  • Do limitu 950 uczestników – 300 PLN

W niedzielę 12 lipca na trasę wyruszą setki zawodników, żeby zmierzyć się z dystansem olimpijskim. 1500 metrów pływania, 40 kilometrów jazdy na rowerze oraz 10 kilometrów biegu to dla najwszechstronniejszych sportowców sprawdzian, z którym najlepsi na świecie mierzą się podczas najważniejszych mistrzowskich imprez. W Gdańsku pojawi się możliwość, żeby dołączyć do tego elitarnego grona. W roku olimpijskim, na dwa tygodnie przed rozegraniem tej konkurencji podczas Igrzysk w Tokio, rywalizacja ta nabierze jeszcze większego wyrazu i znaczenia. Podejmij wyzwanie – sprawdź się!

Więcej informacji: https://triathlongdansk.eu/

Ponieważ zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a pakiet startowy Triathlonu to świetny prezent pod choinkę, przygotowaliśmy z tej okazji specjalne vouchery upominkowe. Jak je zamówić?

  • Należy dokonać wpłaty na konto: Gdański Ośrodek Sportu/ PKO S.A. 70124012681111001038603968 / Tytuł:  Triathlon Gdańsk, voucher dla imię i nazwisko
  • Aktualna opłata startowa wynosi 200 PLN
  • Po dokonaniu wpłaty prosimy o kontakt mailowy na adres: info@triathlongdansk.eu z informacją dla kogo miałby to być voucher wraz z adresem wysyłki i potwierdzeniem przelewu
  • Na zgłoszenia czekamy do 16.12.2019!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »