W dniu 26 sierpnia 2017 r. Gdański Ośrodek Sportu zaprosił mieszkańców miasta do Parku im. R. Reagana na pełen atrakcji festyn. Hasło przewodnie wspólnej zabawy – „Aktywuj się w Krainie Zabawy” – zachęcało do aktywnego spędzania czasu na powietrzu, w przestrzeni miejskiej.

Liczne atrakcje przeznaczona dla małych i dużych przyciągnęły dużą liczbę osób niemal w każdym wieku. Największym zainteresowaniem cieszyły się zabawy na dmuchańcach, gdzie dzieci mogły się wyszaleć, skacząc i zjeżdżając z zamków czy bawiąc się w basenach z piłeczkami.

Nie mogło zabraknąć strefy z bańkami mydlanymi, gdzie powstawały naprawdę olbrzymie, mieniące się kolorami tęczy figury. Tutaj dobrze bawili się także dorośli, wspólnie z dziećmi tworząc wspaniałe bańki.

Dużym zainteresowaniem cieszył się także kącik malowania buziek, gdzie każdy chętny maluch mógł przemienić się w swojego ulubionego bohatera z bajek.

Swoje stoisko przygotowali również ratownicy z gdańskich Kąpielisk Morskich. Zaprezentowali sprzęt, wykorzystywany na co dzień do zabezpieczenia plaż, ale największą atrakcją były tutaj z pewnością psy ratownicze, z którymi dzieci chętnie robiły sobie zdjęcia. Psiaki dzielnie znosiły ciągłe głaskanie i przytulanie przez najmłodszych.

Dla fanów aktywności ruchowych czekały gry zręcznościowe i zabawy z piłką, nad przebiegiem których czuwali animatorzy oraz liczne konkursy z nagrodami i upominkami.

Wielbiciele intensywniejszych, tanecznych ruchów zostali porwani do tańca przez Magdalenę Soszyńską ze studia Dance Academy, która poprowadziła lekcję Zumby.

Po intensywnych zajęciach ruchowych na stoisku Wellaphy można było skorzystać z bezpłatnego masażu relaksacyjnego.

Patronat medialny: gdansk.plRadio Gdańsktrojmiasto.pl. ‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »