Moc atrakcji i dobrej zabawy czeka na każdego, kto w sobotę 24 sierpnia zdecyduje się wybrać na piknik rodzinny, który odbędzie się na Stadionie Lekkoatletycznym i Rugby przy Al. Grunwaldzkiej 244. Impreza połączona będzie z Gdańskimi Rodzinnymi Zawodami na Kółkach.

W poprzednich latach Festyn “Aktywuj się”, który odbywał się w Parku im. Ronalda Reagana, gromadził duże tłumy wielopokoleniowych rodzin. Największą frajdę mieli oczywiście najmłodsi uczestnicy zabaw, ale ich rodzice i opiekunowie na brak interesujących zajęć również nie mogli narzekać. Tym razem Gdański Ośrodek Sportu wszystkich sympatyków sportu i ruchu zaprasza na Stadion Lekkoatletyczny i Rugby, mieszczący się przy alei Grunwaldzkiej 244.

Na uczestników Festynu “Aktywuj się” czekać będą popularne, sprawdzone atrakcje, takie jak chociażby dmuchane budowle do skakania i wspinania się, suche baseny z piłkami, bańki mydlane, przeróżne klocki czy malowanie buziek dzieciom. Nie zabraknie także występów na scenie, zabaw prowadzonych przez animatorów czy atrakcji o sportowym charakterze, takich jak refleksomierz i gry zręcznościowe. To wszystko, w połączeniu z Gdańskimi Rodzinnymi Zawodami na Kółkach, zorganizuje czas wolny dzieciom i młodzieży praktycznie w każdym wieku oraz ich opiekunom, a także zagwarantuje wszystkim uczestnikom kilka godzin aktywności i dobrej zabawy.

Udział w Festynie Aktywuj się jest bezpłatny.

Dodatkowych kosztów nie poniosą również osoby, które do środy 21 sierpnia włącznie, za pośrednictwem strony internetowej, zarejestrują swój udział w Gdańskich rodzinnych zawodach na kółkach. Link do formularza zgłoszeniowego można znaleźć na stronie sportgda.noveo3.hekko24.pl. Dla osób, które na start zdecydują się w dniu imprezy, koszt wyniesie 10 złotych.

Festyn Aktywuj się

Data: 24 sierpnia 2019
Godzina: 10.00 – 14.00
Wstęp: bezpłatny
Miejsce: Stadion Lekkoatletyczny i Rugby, al. Grunwaldzka 244
Organizator: Gdański Ośrodek Sportu
Patronat medialny: gdansk.pl, Radio Gdańsk, trojmiasto.pl, Dziennik Bałtycki

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »