Jesteś doświadczonym biegaczem i planujesz właśnie swój kalendarz startów na rok 2020? A może szukasz sobie wielkiego, sportowego wyzwania na najbliższe miesiące? Od dawna chciałeś zwiedzić Gdańsk i poznać najważniejsze punkty na mapie tego pięknego miasta? W każdym z tych przypadków mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – właśnie ruszyły zapisy do 6. Gdańsk Maratonu, który odbędzie się 19 kwietnia 2020 roku!

Tylko do końca roku chętni będą mogli skorzystać z najniższego progu opłaty startowej, która wynosić będzie 89 PLN. W późniejszych terminach będzie ona stopniowo wzrastać. Warto więc już dziś zaplanować sobie kwietniową wizytę nad morzem.

Wraz z zapisami do startu głównego ruszyła także rejestracja do imprez towarzyszących 6. Gdańsk Maratonu

Sprawdźcie, jakie emocje towarzyszyły tegorocznej edycji gdańskiej imprezy!

Gdańsk Maraton organizowany przez Gdański Ośrodek Sportu już od premierowej edycji stał się jedną z największych i najbardziej popularnych sportowych imprez na krajowej mapie biegowej, w której co roku startują tysiące zawodników z Polski i zagranicy. Najliczniejszą grupę stanowią oczywiście mieszkańcy Pomorza. Do niewątpliwych atutów biegu należą chwalona przez uczestników organizacja, ciekawa oprawa oraz świetnie przygotowana trasa, która z jednej strony sprzyja poprawianiu życiowych rekordów, a z drugiej pozwala w krótkim czasie zobaczyć największe atrakcje miasta o niezwykle bogatej, ponad 1000-letniej historii. Gdańsk Maraton to absolutnie obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego biegacza!

Wysokość opłat startowych:

   • do 31.12.2019 r. – 89 PLN
   • od 01.01 do 31.01.2020 r. – 109 PLN
   • od 01.02 do 29.02.2020 r. – 129 PLN
   • od 01.03 do 31.03.2020 r. – 159 PLN

Informacje: http://gdanskmaraton.pl

Warto podkreślić, że Gdańsk Maraton wielokrotnie wygrywał prestiżowe nagrody w kategorii najlepszych tego typu imprez w Polsce, a przez uczestników doceniany był za poziom organizacyjny, na który wielki nacisk niezmiennie kładą organizatorzy biegu: Miasto Gdańsk oraz Gdański Ośrodek Sportu. Nie pozostaje więc nic innego, niż samemu przekonać się o wszystkich atutach Gdańsk Maratonu – tysiące zadowolonych biegaczy nie mogą się mylić!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »