5. Gdańsk Maraton zbliża się wielkimi krokami. Partner techniczny imprezy, firma AdRunaLine, wykonał specjalną koszulkę techniczną z unikalnym nadrukiem, dedykowaną tej edycji biegu i zaprojektowaną przez Gdański Ośrodek Sportu. Ta wysokiej jakości odzież sportowa stanowi świetną pamiątkę emocji, związanych z walką z dystansem 42 kilometrów i 195 metrów. 

Koszulka startowa wykonana jest z wysokiej jakości materiału poliestrowego z zastosowaniem technologii coolmax. Szybko odprowadza wilgoć, pozwala skórze oddychać i zachować suchość, nawet podczas ekstremalnego wysiłku. Dostępna jest w kroju damskim oraz męskim. Koszulkę można nabyć w specjalnej cenie 59 PLN.

W ramach pakietu startowego, dla każdego z uczestników 5. Gdańsk Maratonu przewidziana jest wysokiej klasy, pamiątkowa koszulka bawełniana, którą zapewnia Gdański Ośrodek Sportu. Na tych koszulkach znajdzie się inny wzór, także dedykowany tegorocznej edycji imprezy.

Twórcy AdRunaLine inspirowali się hormonem adrenaliny, który pozwala bić rekordy życiowe. Stworzyli markę odzieżową dedykowaną pasjonatom biegania, fascynatom sportowym, którzy utożsamiają się z hasłem PERSONAL BEST! FIGHT, FRIGHT i FLIGHT wyznaczają trzy linie odzieży lifestyle. Całość dopełnia kolekcja techniczna, dopracowana z dbałością o każdy szczegół, jakość i komfort użytkowników.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »