Cross Duathlon to impreza dla tych, którym nie boją się bardziej wymagających wyzwań. Atutem z pewnością będzie lokalizacja zmagań, czyli doskonale znane miłośnikom crossu ścieżki leśne Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z linią startu i mety w Dolinie Czystej Wody. Zawody odbędą się 27 kwietnia.

Każdy kto ukończy wyścig, wygrywa

Bieg przełajowy ścieżkami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz rowerowy cross, ze startem i metą usytuowanymi w Dolinie Czystej Wody, dają niesamowitą przyjemność z okazji do obcowania z naturą, jak i ogromną satysfakcję na poziomie czysto sportowym. To dobry sprawdzian sportowej wszechstronności i gwarancja wysokiego poziomu adrenaliny.

Termin: 27 kwietnia 2024, godzina 11:00

Dystanse: 5 km bieg, cross rowerowy 16 km, 5 km bieg

Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/10012/strona.html

Termin zapisów: do 25 kwietnia 2024

Regulamin zawodów (.pdf 202 KB)

Nagrody finansowe dodatkowym magnesem

Dodatkowym magnesem do wzięcia udziału w tej rywalizacji powinny być nagrody finansowe dla trzech najlepszych zawodniczek i zawodników w kategorii Open w wysokości: I miejsce – 800 PLN, II miejsce – 600 PLN, III miejsce – 400 PLN. Dodatkowo, oprócz zwyczajowych, pamiątkowych medali, które otrzymują wszyscy uczestnicy, wyróżnieni specjalnymi statuetkami zostaną najlepsze panie i najszybsi panowie w kategoriach wiekowych: 18-29; 30-39; 40-49; 50-59; 60+! Kto jest gotowy podjąć to wyzwanie?

Na co mogą liczyć startujący

Cross Duathlon to impreza dla tych, którzy nad bieganie i jazdę rowerem „po płaskim” stawiają błoto, wystające korzenie i wyzwanie związane ze zmienną, nierówną nawierzchnią charakterystyczną dla trójmiejskich, leśnych ścieżek. Tereny przylegające do Doliny Czystej Wody są świetnie znane miłośnikom tego typu wrażeń ze względu na niemały poziom trudności, a co za tym idzie – frajdę z pokonywania leśnych ścieżek biegiem lub na rowerze crossowym.

Organizator: Gdański Ośrodek Sportu

Patronat medialny: trojmiasto.pl, Gazeta Wyborcza Trójmiasto

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »