19 sierpnia rozpocznie się sprzedaż karnetów i biletów na miejskie pływalnie zarządzane przez Gdański Ośrodek Sportu. To idealny czas, aby zaplanować swoją aktywność na okres jesienny, zimowy oraz wiosenny, ponieważ sprzedaż dotyczy roku szkolnego 2019/2020. Chętni będą mieli do wyboru kilka opcji zakupu wejściówek na pływalnie.

W ofercie oprócz biletów jednorazowych znajdą Państwo: karnet miesięczny, kwartalny, półroczny oraz roczny. Co więcej, każdy posiadacz Karty Miejskiej może liczyć na zniżkę 10%, a sama karta w tym przypadku stanie się nośnikiem zakupionej usługi, co znacznie usprawnia wejście na pływalnię.

Karnet przede wszystkim mobilizuje do regularnego korzystania z pływalni, a co za tym idzie – cyklicznej aktywności. Warto wspomnieć o tym, że ceny za jedno wejście przy zakupie karnetów są niższe niż cena biletów jednorazowych, a im dłuższy okres korzystania z pływalni, tym zniżki stają się większe. Najtańsze wejście na karnet będzie kosztować jedynie 8,10 zł, przy uwzględnieniu wszystkich zniżek.

Gdańskie pływalnie oferują zarówno możliwość pływania, jak i rekreację. Poza torami pływackimi do dyspozycji klientów są m.in. wanny z hydromasażem, dysze do masażu karku i pleców, gejzery oraz sauny fińskie. Każda z tych atrakcji jest dostępna w ramach zakupionego karnetu. Dostępność uzależniona jest od danego obiektu – pełny zestaw udogodnień posiadają najnowsze baseny – na Oruni oraz na Stogach, zostały one również w pełni przystosowane dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wejściówki najłatwiej nabyć drogą elektroniczną. Panel sprzedażowy znajduje się bezpośrednio na stronie plywalniegdansk.pl, a proces zakupu ogranicza się do kilku kliknięć, bez wychodzenia z domu. Bilety i karnety można zakupić także w sposób tradycyjny, w kasach pływalni. Do końca sierpnia będą one otwarte w następujących terminach:

  • Chełm – od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 20:00
  • Stogi, Orunia – od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 20:00
  • Osowa – przerwa technologiczna potrwa tam do końca sierpnia, sprzedaż tylko za pośrednictwem internetu

Zapraszamy do korzystania z pływalni Gdańskiego Ośrodka Sportu. Szczegółowe informacje o każdej pływalni znajdziecie Państwo na stronie plywalniegdansk.pl

Obowiązujący cennik wszelkiego rodzaju wejściówek można znaleźć na oficjalnej stronie pływalni:

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »