Wraz ze zbliżającym się rokiem szkolnym 2023/2024 warto zaplanować sobie aktywność fizyczną na mniej słoneczne miesiące roku i zaopatrzyć się w karnet na Pływalnie GOS. Sprzedaż całego spektrum różnego rodzaju wejściówek na baseny na Oruni, Osowej, Stogach i Chełmie ruszy już w piątek, 25 sierpnia.

Pływalnie GOS powrócą do tradycyjnego harmonogramu funkcjonowania 4 września, po okresie wakacyjnych przerw technologicznych, przeprowadzanych kaskadowo na poszczególnych basenach. Od tego samego dnia realizować będzie można również wejścia na pływalnie w ramach karnetów na rok szkolny 2023/2024.

Przewagą karnetu nad wejściówką jednorazową jest bez wątpienia fakt, że karnet mobilizuje do regularnego korzystania z pływalni, a co za tym idzie – systematycznej aktywności. Warto wspomnieć także o tym, że cena za jedno wejście przy zakupie karnetu jest niższa niż koszt jednorazowej wizyty, a im większa ilość wstępów wykupionych w ramach abonamentu, tym zniżki stają się korzystniejsze. Ponadto na zniżkę w wysokości 10% liczyć może każdy posiadacz Gdańskiej Karty Mieszkańca, a sama karta w tym przypadku stanie się nośnikiem zakupionej usługi, co znacznie usprawnia wejście na pływalnię.

Wejściówki najłatwiej nabyć drogą elektroniczną. Panel sprzedażowy znajduje się bezpośrednio na stronie https://plywalniegdansk.pl , a proces zakupu ogranicza się do zaledwie kilku kliknięć, z dowolnego urządzenia typu telefon, tablet, komputer. Bilety i karnety można oczywiście zakupić także w sposób tradycyjny, w kasach pływalni. Oprócz tego, w każdym z obiektów honorowane są karty: MultiSport, FitProfit oraz Ok System.

Oferta sprzedaży obejmuje:

  • Bilety jednorazowe
  • Karnety na 4, 12, 24 lub 40 wejść, w tym rodzinne
  • Karnety na okaziciela
  • Karnety open
  • Możliwość rezerwacji całego toru
aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »