W poniedziałek, 20 listopada 2023 roku na BayArenie w Leverkusen odbędzie się spotkanie eliminacji Mistrzostw Europy 2024 w piłce nożnej pomiędzy Ukrainą i Włochami. Ukraińcy, którzy będą formalnymi gospodarzami tego meczu, będą się do niego przygotowywać na płycie głównej Stadionu Miejskiego przy ulicy Traugutta 29.

Reprezentacja Ukrainy w planach na najbliższy tydzień ma aż pięć jednostek treningowych na płycie głównej Stadionu Miejskiego. Zajęcia przy Traugutta 29 będą zamknięte dla kibiców, a podczas ich trwania nie będzie możliwe przemieszczanie się po promenadzie, biegnącej koroną stadionu od Alei Gwiazd do boiska o sztucznej nawierzchni. Na tę część obiektu będzie można dostać się jedynie od strony kortów tenisowych, niemożliwe będzie także poruszanie się samochodami – dopuszczony będzie jedynie ruch pieszy.

Częścią przygotowań reprezentacji Ukrainy do szlagierowego meczu z Włochami będzie również sparing z Lechią Gdańsk, który w czwartek, 16 listopada 2023 roku odbędzie się na Polsat Plus Arenie Gdańsk.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »