Wraz ze zbliżającym się końcem roku powoli przygotowujemy się na przerwę w organizacji zajęć wchodzących w program Aktywuj się w Gdańsku. W najbliższych tygodniach część tak lubianych przez mieszkańców naszego miasta treningów zapadnie w krótki sen zimowy. W tym samym czasie Gdański Ośrodek Sportu będzie intensywnie pracował nad tym, żeby Wasze ulubione zajęcia wznowić z początkiem 2020 roku.

Jako pierwsze zakończą się Treningi aktywizacyjne. Zajęcia odbywają się w plenerze i kierowane są do seniorów, więc coraz niższe temperatury nie sprzyjają ich przeprowadzaniu. W sobotę, 30 listopada spotykamy się po raz ostatni w Parku Reagana a w środę 4 grudnia – na Zaspie.

W piątek, 6 grudnia ustaną również Treningi ogólnorozwojowe i wzmacniające – biegaj bez kontuzji.

Reszta zajęć wygaśnie w połowie grudnia, na nieco tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia. 15 grudnia odbędą się ostatnie niedzielne zajęcia Aktywnej rodziny oraz Fitness dla dzieci. We wtorek, 17 grudnia kończymy zajęcia z Jogi, Gimnastykę dla seniorów, oraz Nordic walking. Dwa dni później, 19 grudnia to „ostatki” Treningów biegowych na Stadionie Lekkoatletycznym i Rugby przy alei Grunwaldzkiej 244 ( Jasień – sobota, 14 grudnia, Świętokrzyska – wtorek, 17 grudnia) oraz pożegnanie z zumbą.

Tylko 22 i 29 grudnia nie będzie zajęć Aktywuj się w ratownictwie wodnym. Już w pierwszy weekend stycznia wszystko “wróci do normy”. Podobnie ma się sytuacja z Inkubatorem Biegania w ERGO ARENIE. Tam pauzujemy 21 i 28 grudnia.

Tylko dwa spotkania zostaną odwołane również w przypadku zajęć Dojrzałe Kobiety ćwiczą. Panie robią sobie przerwę 28 grudnia i 4 stycznia, natomiast już 11 stycznia 2020 roku widzą się ponownie na treningu w Hali Judo przy ulicy Traugutta 29.

To był bardzo intensywny, aktywny rok, prawda? Krótka przerwa świąteczno-noworoczna na pewno się przyda. Mamy nadzieję, że po wypoczynku w gronie rodziny i szaleństwach sylwestrowych, w nowym roku, z nowymi siłami i postanowieniami łatwiej będzie przystąpić Wam do kolejnej edycji programu Aktywuj się w Gdańsku!

Wszystkie powyższe informacje w przejrzystej formie można sprawdzić w kalendarzu wydarzeń na stronie Gdańskiego Ośrodka Sportu. Na początku stycznia będziemy również na bieżąco informować o terminach rozpoczęcia poszczególnych zajęć, a także o ewentualnych zmianach w programie Aktywuj się w Gdańsku.

 

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »