27 sierpnia od godziny 12.00, na tydzień przed rozpoczęciem roku szkolnego, rozpocznie się przedsprzedaż biletów i karnetów na miejskie pływalnie zarządzane przez Gdański Ośrodek Sportu. Pojawią się nowe zniżki i kolejne, atrakcyjne produkty, jak np. karnet open.

To doskonały moment, żeby zaplanować sobie korzystanie z pływalni na okres jesienny, zimowy oraz wiosenny. Wraz z uruchomieniem sprzedaży wejściówek GOS wprowadza kilka nowości. Pierwszą z nich będzie karnet open, który umożliwia wstęp na basen w dowolnym terminie, bez przypisanego dnia i godziny wejścia. Karnet ten obowiązywać będzie na wszystkich pływalniach Gdańskiego Ośrodka Sportu. Druga nowość to 10% zniżki dla posiadaczy Karty Mieszkańca. Rabat dotyczy zarówno wejść jednorazowych, jak i karnetów. Karta Mieszkańca staje się w tym momencie nośnikiem zakupionych usług (biletu lub karnetu), dzięki czemu nie trzeba będzie nosić w portfelu dodatkowego “plastiku”. Warto przypomnieć, że wejście na basen jest też jedną z darmowych atrakcji w ramach tego programu. Karta uprawnia do jednorazowego bezpłatnego wejścia na jeden z czterech zarządzanych przez GOS basenów, pod warunkiem dostępności miejsc. Szczegóły dotyczące korzystania z pływalni w ramach Karty Mieszkańca dostępne są na stronie www.jestemzgdanska.pl. Kolejną z nowinek jest możliwość wynajęcia całego toru. Od nowego roku szkolnego w każdym z obiektów będą honorowane wszystkie karty MultiSport oraz FitProfit.

System zniżek oraz karnety premiuje przed wszystkim osoby korzystające z pływalni regularnie. Ceny karnetów są wyraźnie niższe od biletów jednorazowych. Zniżki dotyczą już karnetów na 4 wejścia i są tym większe, im dłuższy okres korzystania. Koszt zakupu każdego z biletów lub karnetów można dodatkowo obniżyć wykorzystując do tego Kartę Mieszkańca. Najtańsze wejście na karnet kosztować będzie zaledwie 8,10 PLN, po uwzględnieniu wszystkich preferencji i zniżek.

Na każdą z pływalni bilet lub karnet można kupić bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem strony: www.plywalniegdansk.pl. Znajdziemy tam również wszystkie niezbędne informacje na temat lokalizacji basenu (wraz ze wskazówkami dojazdu) cennika czy harmonogramu zajęć.

Po wakacjach, od poniedziałku do piątku, od godz. 7.00 do 16.00 będą odbywać się bezpłatne zajęcia dla uczniów. Dla pozostałych użytkowników, baseny będą dostępne w dni robocze od 6.20 do 7.00 oraz od 16.00 do 22.00. W weekendy pływalnie będą funkcjonować w systemie aquapark (wejście o dowolnej porze, na 1 godzinę z możliwością przedłużenia) od 7.00 do 22.00.

Gdańskie pływalnie oferują nie tylko możliwość pływania, ale również pozwalają na rekreacyjne korzystanie z obiektów. Do dyspozycji mieszkańców są m.in. wanny z hydromasażem, dysze do masażu karku i pleców, gejzery czy też sauny fińskie. Każda z tych atrakcji jest dostępna w ramach biletu lub karnetu. Dostępność uzależniona jest od danego obiektu. Pełny zestaw udogodnień posiadają najnowsze baseny – na Oruni oraz na Stogach.

Nowe pływalnie są w pełni przystosowane dla potrzeb osób z niepełnosprawnością. Do wejścia prowadzi rampa podjazdowa, a szatnie i toalety zostały zaprojektowane w taki sposób, aby korzystać z nich mogły osoby poruszające się na wózkach. Podobnie jest na hali basenowej, gdzie zamontowano dźwig ułatwiający samodzielne wejście osoby niepełnosprawnej do basenu. ‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »