Od najbliższego poniedziałku, 1 marca ruszamy z kopyta z programem Aktywuj się w Gdańsku w roku 2021. Na początek mamy dla Was głównie zajęcia w trybie online i nowe odcinki filmów wideo, które będziemy dla Was puszczać na specjalnym kanale na Facebooku, ale nie zabraknie także spotkań w plenerze, na świeżym powietrzu, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Na pewno ucieszy Was fakt, że na ekrany laptopów, komputerów, tabletów i innych urządzeń mobilnych powraca energiczna Ania Cegłowska z zajęciami zumby. Nowy odcinek zajęć będzie publikowany w internecie w każdy poniedziałek o godzinie 17 i będzie dostępny dla Was przez 24 godziny. W sobotę natomiast, od godziny 12, także przez dobę, będzie można poruszać się przy nieco spokojniejszych rytmach Zumby Gold. Więcej informacji znajdziecie na facebookowej grupie Aktywuj się w Gdańsku oraz dedykowanej programowi stronie internetowej https://aktywujsiewgdansku.pl/

Gimnastyka dla seniora prowadzona będzie w cyklu mieszanym: w poniedziałek o godzinie 10:30 Łukasz Marszałkowski zaprasza na Stadion Lekkoatletyczny wchodzący w skład kompleksu sportowego Grunwaldzka 244, a zajęcia na świeżym powietrzu będą zawierały elementy nordic walking. Z kolei w środę, o godzinie 10:30 na facebookowej grupie Aktywuj się w Gdańsku będzie miała miejsce cotygodniowa premiera nowego, godzinnego wideo dla osób, chcących zachować aktywność fizyczną w domu. Za nagrania będzie można korzystać przez tydzień, aż do ukazania się nowego odcinka!

Joga na zdrowie to kolejny cykl zajęć, bez którego nie sposób wyobrazić sobie programu Aktywuj się w Gdańsku. Na razie, chcąc uniknąć niebezpieczeństwa związanego z zamkniętymi pomieszczeniami, będziemy unikać spotkań grupowych, za to będziemy dla Was prezentować dwa spotkania online w tygodniu – premiery nowych odcinków planujemy na wtorki i czwartki o godzinie 18. Jeśli sytuacja epidemiologiczna ulegnie zmianie, lub pogoda pozwoli na spotkania w plenerze, na pewno was o tym powiadomimy!

W czwartek o godzinie 18:30 na wspomnianym już kompleksie Grunwaldzka 244 spotykamy się na Treningu biegowym. Zapraszamy wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania i wytrenowania, każdy uczestnik zajęć traktowany jest indywidualnie, a obciążenia dopasowane do aktualnych możliwości. A że możliwości z treningu na trening się zwiększają, przekonacie się sami!

W piątki, w samo południe będziemy natomiast publikować nowe odcinki zajęć z cyklu Fitness dla kobiet. Czując już powiew weekendu warto zrobić solidny, godzinny trening, który będzie dostępny przez kolejny tydzień, aż do premiery kolejnego odcinka. Podobnie jak zajęcia z jogi i gimnastyka dla seniora, filmów należy szukać na koncie facebookowym Aktywuj się w Gdańsku – zapraszamy!

Szczegółowy rozkład zajęć, wraz z godzinami i lokalizacjami, można śledzić w kalendarzu wydarzeń organizowanych przez Gdański Ośrodek Sportu na stronie sportgda.noveo3.hekko24.pl. Zapraszamy!

Aktywuj się w Gdańsku razem z nami!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »