Ta impreza odbędzie się już po raz ósmy. Jak co roku na plaży tuż przy Molo w Brzeźnie zobaczymy miłośników Zumby, tańczących w rytm energicznej muzyki. To największy i najpopularniejszy maraton taneczno-fitnessowy na Pomorzu.

Co roku impreza porusza gdańszczan i ściąga miłośników Zumba Fitness z całej Polski. Cykl „Rusza mnie Zumba” ma na celu promowanie aktywnych form spędzania czasu i integracji międzypokoleniowej i społecznej. Impreza ma charakter otwarty, może w niej wziąć udział każdy, bez względu na wiek, kondycję czy doświadczenie. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa – to największa i jedna z niewielu imprez Zumba Fitness w tym sezonie.

– Tegoroczna edycja rzeczywiście będzie wyjątkowa. Wszystkie osoby, które wybierają się na Maraton proszę o rozwagę. Dbajmy o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i innych. Na zajęciach z cyklu Aktywuj się to się udaje, więc i podczas Maratonu starajmy się trzymać odpowiedni dystans. Przestrzegajmy też obowiązujących wytycznych sanitarnych i zasłaniajmy usta i nos podczas rejestracji, oraz w sytuacjach, gdy nie jesteśmy w stanie zachować dystansu 1,5 metra – apeluje Ania Cegłowska, organizatorka imprezy, jedna z najbardziej znanych instruktorek i propagatorek Zumby w Trójmieście.

Taneczną imprezę poprowadzi kilkunastu instruktorów, ze wspomnianą Anią Cegłowską i Oktawianem Zagórskim na czele, wspomaganych ekipą Z-Dance Team oraz gośćmi między innymi z Warszawy, Bydgoszczy czy Siedlec.

VIII Gdański Maraton na plaży
Termin:
sobota, 15 sierpnia 2020
Godzina:
12:00-15:00
Miejsce:
Plaża po prawej stronie Molo w Brzeźnie
Organizator: Stowarzyszenie Zawsze w Formie, Z-Dance
Partnerzy: Gdański Ośrodek Sportu, Olivia Star Top
Kontakt: ania@z-dance.pl

 

#CzasNaGdańsk

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »