[vc_row][vc_column][vc_column_text]Łukasz, autor bloga Biegaj z Głową, zaprasza na co tygodniowe treningi przygotowujące do 3. Gdańsk Maratonu, które odbywają się w każdy weekend zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Szczegóły znajdziecie na na Facebooku Biegaj z Głową. Łukasz rozpisał również na swoim blogu szczegóły całotygodniowych treningów. Znajdziecie je na http://biegajzglowa.nazwa.pl/biegnij-z-glowa-na-maraton/. Możecie się też do niego zwrócić w każdej chwili po radę i wsparcie.

Agata znana wszystkim trójmiejskim biegaczom jako autorka bloga Biegowy Świat, zaprasza na „Nocne Bieganie z Wilkami i Czołówkami”. Zaplanujcie sobie czas we wtorki o godz. 19:30. Każdy trening to inna trasa, przez co nikt nigdy nie będzie się nudził! Warto śledzić jej FanPage na Facebooku, gdzie znajdziecie szczegóły dotyczące tych wspólnych treningów. To świetna okazja do wspólnego biegania dla tych, którzy planują start w imprezach towarzyszących 3. Gdańsk Maratonu, biegu „Gdańsk na Piątkę” lub w sztafecie maratońskiej.

Kolejną propozycję stanowią „Czwartkobiegi” z Agatą. Ideą tych spotkań jest skupienie się na elementach zaniedbywanych przez wielu biegaczy, więc nie tylko na samym bieganiu i pokonywaniu kilometrów. Podczas treningów używane są m.in.: spadochron oporowy, drabinka koordynacyjna czy piłki. Start w każdy czwartek o godz. 19:30 z okolic pomnika Powiew Wolności na gdańskiej Zaspie.

Od 29 stycznia z TriMama zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 9:00 na treningi profilowane dla osób, które czują się w tym momencie na siłach, by wziąć udział w biegu na 5 km lub w sztafecie maratońskiej. TriMama zaprasza wszystkich, szczególnie tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z bieganiem. Może uda się namówić na start w swoich pierwszych w życiu zawodach na 5 km Waszych znajomych? Gorąco polecamy![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row] ‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »