[vc_row][vc_column][vc_column_text]Zbliża się termin piątej edycji największej, cyklicznej imprezy Zumba Fitness na Hali na Pomorzu. Co roku mieszkańcy Trójmiasta zbierają się by ćwiczyć, bawić się i pomagać potrzebującym. 3 grudnia 2017 r. w godzinach 17.00-20.00, w Miejskiej Hali Sportowej (ul. Kołobrzeska 61)wystąpią najlepsi instruktorzy z Trójmiasta i Polski.

Wspólnie z Wami będą tańczyć i ćwiczyć m.in.: Ania Cegłowska, Oktawian Zagórski, Misia Bohdan, Monika Tran Van, Dorota Sumiła, Ola Szurmiej, Marta Czarnecka, Agnieszka Fagasińska, Ania Barlak, Małgorzata Gil, Marta Frydrychowska, Paulina Kluge. Wstęp to dobrowolny datek do puszki dla Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. W trakcie imprezy przewidziane są dodatkowe atrakcje: charytatywny bazarek, kącik dla dzieci oraz niespodzianki.

Zumba to energetyczne połączenie tańca i fitnessu. Każdy trening to świetna zabawa i setki spalonych kalorii. Proste kroki może powtórzyć każdy, a zamiast oddawać się monotonnym ćwiczeniom można bawić się jak na imprezie.

Organizator: Z-Dance Ania Cegłowska

Partnerzy: Gdański Ośrodek Sportu, Pomorskie Hospicjum dla Dzieci

Informacje: ania@z-dance.pl / FB@zdancepoland

Patronat: trojmiasto.pl, Rado Gdańsk[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”2581″ size=”full” lightbox=”1″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”2578″ size=”full” lightbox=”1″][/vc_column][/vc_row] ‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »