W sobotę 1 grudnia gdańszczanie już po raz szósty wezmą udział w trzygodzinnym Maratonie Zumba Fitness pod okiem najlepszych polskich instruktorów.

Zumba to innowacyjne połączenie tańca i fitnessu. Każde zajęcia to świetna zabawa i setki spalonych kalorii. Proste kroki może powtórzyć każdy, a zamiast oddawać się monotonnym ćwiczeniom, bawimy się przy muzyce z całego świata. Zumba kształtuje naszą sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w dobry nastrój.

Zumbathon jest skierowana zarówno do osób, które uczestniczą na co dzień w zajęciach, jak i do tych, które dopiero chciałyby spróbować tej aktywności.

Instruktorzy: Ania Cegłowska, Oktawian Zagórski, Monika Tran Van, Aga Himkowska, Paulina Kluge, Ania Zacharek, Dorota Sumiła, Ola Kloska, Dorota Szyplińska, Justyna Senger, Liudmyla Pervushyna

Wstęp: dobrowolny datek do puszki na rzecz Tatiany

Tatiana Rąbała z Bielawek k. Pelplina (woj. pomorskie) jest bardzo ciężko chora. Ma zespół Retta – to postępująca choroba genetyczna. Mimo, że ma 12 lat Tatiana sama nie chodzi, przestała mówić, potrzebuje całodobowej opieki. Tatiana i jej rodzina potrzebuje domu dostosowanego do jej potrzeb – mieszka z rodzicami i bratem u dziadka na strychu. Cała kwota zebrana na Zumbathonie wspomoże ten cel.

Termin: Sobota, 1.12.2018, godz. 15:00-18:00

Organizator: Stowarzyszenie Zawsze w Formie
Partnerzy: Z-Dance Studio, Gdański Ośrodek Sportu, Oktawian Artist Creation ‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »