W zeszłym roku zawody #RUNGDN na torze motocrossowym były nie tylko jedną z pierwszych imprez sportowych po covidowym lockdownie, ale także biegiem, który uczestnikom wyjątkowo przypadł do gustu. Charakteryzował się trudną trasą z wieloma zbiegami i podbiegami, wymagającą nawierzchnią a przede wszystkim lokalizacją na co dzień niedostępną dla gdańszczan. W rocznym podsumowaniu ta edycja zebrała wiele pozytywnych komentarzy. Wszystkich, którzy mieli już okazje, oraz tych, którzy chcieliby spróbować, zapraszamy na tor motocrossowy 14 maja!

Zawodnicy stający na starcie inauguracyjnego #RUNGDN na torze motocrossowym nie do końca wiedzieli, czego mają się spodziewać, natomiast otrzymali bardzo wymagający bieg o interwałowym charakterze, wyczerpujący mimo stosunkowo niewielkiego dystansu do pokonania. W takich warunkach o zwycięstwie powinny decydować inne parametry, niż podczas startów na trasie o bardziej płaskim profilu. Dlatego bezpośrednia rywalizacja w tych niecodziennych okolicznościach powinna być fascynująca i już nie możemy się jej doczekać! A Wy?

Uczestnicy będą mieli do pokonania dwie pętle o długości 2,5 kilometra. Na mecie na biegaczy czeka pamiątkowy medal. Trasa nie posiada atestu PZLA, a dystans został zmierzony urządzeniem GPS. Jak zwykle w tegorocznych edycjach biegów #RUNGDN startujący będą mieli do wyboru jedną z dwóch opcji pakietów startowych.

 

Więcej informacji na stronie www.rungdn.pl 

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »