Jak zwykle pod koniec czerwca, wraz z rozpoczynającymi się wakacjami szkolnymi, wprowadzamy zmiany w programie Aktywuj się w Gdańsku. Część zajęć zostaje zawieszonych na okres letni, a powrócą do harmonogramu wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, czyli 1 września 2026 roku. Część spotkań odbywać się będzie bez zmian, w innych – lokalizacja zmieni się z hali na plener.
Tradycyjnie już, w najcieplejszych miesiącach roku zajęcia zumby i jogi przeniesione zostają z Miejskiej Hali Sportowej w plener, czyli do Parku im. Ronalda Reagana. Zumba odbywać się będzie we wtorki o godzinie 17:30, a joga – w czwartki o godzinie 18:00. LOKALIZACJĘ ZAJĘĆ MOŻNA SPRAWDZIĆ TUTAJ !
Część spotkań, jak na przykład piątkowa Gimnastyka dla seniorów w hali judo kompleksu sportowego przy ulicy Traugutta 29 pozostaje bez zmian aż do końca roku. Wiele zajęć natomiast, szczególnie tych organizowanych w obiektach sportowych wskazanych przez rady dzielnic, zostaną zawieszone do 1 września 2026.
