Słońce, wyższe temperatury oraz wakacyjna aura sprawiają, że co roku w miesiącach letnich przenosimy część zajęć z cyklu Aktywuj się w Gdańsku z zadaszonych obiektów Gdańskiego Ośrodka Sportu w plener. Nie inaczej będzie i w tym roku, a pierwsze spotkania „pod chmurką” rozpoczną się już w pierwszym tygodniu lipca 2024 roku!

Na świeżym powietrzu szczególnie dobrze tańczy się Zumbę! Zajęcia z Anią Cegłowską od wtorku, 2 lipca odbywać się będą w Parku Reagana na wysokości Arc of Freedom. Spotkania będą trwać 60 minut, w godzinach od 18:00 do 19:00.

Zumba/Zumba Gold

Wtorki 18:00 – 19:00

Park Reagana od ul. Kaczyńskiego na wysokości Arc of Freedom

Lokalizacja zajęć

W tej samej lokalizacji odbywać się będą również zajęcia Joga na zdrowie. Od czwartku, 4 lipca do końca wakacji szkolnych zaczynać się będą o godzinie 18:30 i potrwają 90 minut (do godziny 20:00).

Joga na zdrowie

Czwartki 18.30 – 20.00

Park Reagana od ul. Kaczyńskiego na wysokości Arc of Freedom

Lokalizacja zajęć

To nie wszystko, co program Aktywuj się w Gdańsku ma do zaoferowania latem miłośnikom jogi! Nowością będą spotkania na Molo w Brzeźnie, które począwszy od 26 czerwca aż do 28 sierpnia odbywać się będą co środę w godzinach od 9:00 do 9:45. Wyjątkowa lokalizacja zajęć powinna dla wszystkich uczestników spotkać uczynić je niezapominanymi przeżyciami! W zajęciach uczestniczyć może ograniczona liczba 20 osób. dlatego należy się na nie wcześniej zapisać.

Poranna Joga na Molo w Brzeźnie

Środy o godz. 9:00 – 9:45

Molo Brzeźno

Zapisy na zajęcia

Gimnastyka dla seniora w okresie letnim będzie odbywać się zarówno w plenerze, jak i pod dachem. W piątki spotkania w Hali sportów walki obiektu przy ul. Traugutta 29 pozostają bez zmian, natomiast wtorkowe zajęcia zostają przeniesione z salki fitness Pływalni na Chełmie na Skwer Cienista, znajdujący się na tej samej dzielnicy Gdańska. Zaczną się też o godzinę później, niż spotkania pod dachem, bo o godzinie 11:00. Pierwsze zajęcia plenerowe już we wtorek, 2 lipca!

Gimnastyka dla seniora

Środy w godz. 11:00 – 12:00

Chełm – Skwer Cienista

Lokalizacja zajęć

Więcej zajęć w programie

O zaczynającym się w poniedziałek, 24 czerwca Aqua aerobiku dla seniorów pisaliśmy już wcześniej TUTAJ, podobnie jak o programie Aktywuj się w ratownictwie oraz Letniej Szkole Ratownictwa. Pozostałe zajęcia programu Aktywuj się w Gdańsku pozostają bez zmian.

 

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »