Zawody Cross Duathlon Gdańsk z powodu ministerialnych obostrzeń nie doszły w tym roku do skutku. Mamy jednak propozycję dla tych wszystkich, którzy przygotowywali formę specjalnie pod te zmagania i chcieliby się sprawdzić. Do treningu zapraszamy także wszystkich miłośników biegania i jazdy na rowerze. 

Trening przeznaczony jest dla osób w wieku powyżej 16 lat, a wyzwanie należy wypełnić pomiędzy 25 listopada a 31 grudnia 2020 roku. Trening składa się z dwóch części: biegowej (co najmniej 10 km) oraz rowerowej (co najmniej 12 km). Uczestnik może pokonać te dystanse na dowolnej trasie i lokalizacji, przy zachowaniu zaleceń Ministerstwa Zdrowia, dotyczących dystansu społecznego. Uczestnik może rozłożyć trening na kilka dni.

Uczestnik swój Trening może rejestrować dowolnym urządzeniem rejestrującym czas i pokonaną trasę. Ważne, aby posiadała możliwość przesłania zdjęcia/zrzutu ekranu, pokazującego Trening z widocznym dystansem i czasem obu jego części. Dowód realizacji Treningu w formie zrzutu/ zdjęcia ekranu należy przesłać na adres info@triathlongdansk.eu.

Zgłoszenie można wpisać tylko raz. Pakiety finishera, zawierające czapkę oraz medal, zostaną wysyłane w terminie do 31.12.2020 pod adres podany podczas rejestracji przez Uczestnika.

 

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »