Już zaczęło się odliczanie do ósmej edycji Otwartych Mistrzostw Polski w Inland Skimboardingu. W dniach 4 – 5 sierpnia, w Gdańsku odbędzie się jedno z największych tego typu wydarzeń na świecie!

Polish Skimboarding Open z roku na rok zbudowało swoją renomę i pozycję w międzynarodowym kalendarzu imprez skimboardowych, gościło w swej historii najlepszych zawodników ze świata oraz zaskakiwało niespotykanym podczas innych zawodów skimboardowych rozmachem. Na początku sierpnia spodziewamy się najlepszych zawodników z Polski i zagranicy. Od trzech lat Dakine Polish Skimboarding Open jest także przystankiem cyklu Pucharu Europy – European Skimboarding Cup dzięki czemu zawodnicy mają szansę zdobyć punkty w rankingu. Formuła zawodów OPEN pozawala na równorzędne współzawodnictwo topowych, sponsorowanych zawodników oraz tych mniej znanych dla których może to być punkt zwrotny w karierze. Zmagania rozegrane będą z podziałem na kategorię mężczyzn i kobiet oraz grupy wiekowe – poniżej 16 i 12 roku życia.

Tradycyjnie na PSO we wszystkich kategoriach przewidujemy moc nagród dla 10 najlepszych zawodników w każdej kategorii. Do zgarnięcia jest pula 2000 PLN dla kat. OPEN, 1000 PLN od Fish Skateboards za BEST TRICK oraz nagrody rzeczowe o wartości kilkunastu tysięcy złotych!

Dwudniowe zmagania odbędą się na specjalnie z tej okazji zbudowanym na potoku Oliwskim, skimparku a prace nad nowymi, zaskakującymi przeszkodami trwają już od tygodni. Przewidziano także wiele dodatkowych atrakcji a wśród nich znalazły się m.in.:

  • seventyone Mini Szkoła Skimboardingu gdzie wszyscy chętni, bezpłatni i pod opieką instruktorów będą mogli postawić „pierwsze kroki” na skimboardzie
  • Darmowe testy desek skimboardowych wiodących marek
  • Liczne konkursy dla zawodników i publiczności
  • SKIM EXPO gdzie będzie można zapoznać się z ofertą sponsorów wydarzenia i w okazyjnych cenach nabyć wybrane produkty

Po zawodach, w niedzielę 6 sierpnia, kiedy emocje już opadną wspólnie z Torem Skimboardowym „Kałuża” chcemy zaprosić wszystkich na tzw. PSO After Session. Na plaży (Gdańsk Stogi) spotkamy się aby w luźnej atmosferze przy muzyce i grillu sprawdzić się jeszcze raz na przeszkodach które będą miały swoją premierę na finałach PSO dzień wcześniej. Do tej pory jedynie finaliści mieli okazję testować te boxy a w tym roku szerokim gestem udostępniamy je wszystkim chętnym. Liczymy, że będzie inspirująco i satysfakcjonująco.

Na oficjalnej stronie internetowej zawodów już trwa rejestracja zawodników on-line.
Jest to JEDYNA droga aby zapisać się na wydarzenie – rejestracja trwa do 2 sierpnia.

Więcej informacji na: www.PSOpen.com oraz www.facebook.com/PSOpen

‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »