[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Aktualizacja cennika korzystania z obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gdańsku, oprócz zwiększenia dostępności mieszkańców Gdańska do infrastruktury gminnej, była okazją do wprowadzeniu kilku nowych opcji. W szczególności docenią je użytkownicy Pływalni Chełm (ul. Chałubińskiego 13).

Oprócz dostępnych dotychczas biletów jednorazowych lub karnetów wprowadzone zostało rozliczenie w systemie aquaparkowym.

Zmiana ta dostosowuje ofertę pływalni do zapotrzebowania mieszkańców. Wierzę, że spotka się z dużym zainteresowaniem osób chcących nauczyć się pływać lub doskonalić swoje umiejętności, bez ograniczeń czasowych. Zachęcamy gdańszczan do różnego rodzaju aktywności. Pływanie jest jednym z najważniejszych punktów naszej bogatej oferty – zachęca Leszek Paszkowski, dyrektor MOSiR.

Bilet aquaparkowy normalny obowiązuje w soboty i niedziele w godzinach 17.00 – 22.00. Koszt wejścia to 18 PLN za godzinę, zaś każda kolejna rozpoczęta minuta kosztuje 0,30 PLN. W przypadku biletów ulgowych cena kształtuje się na poziomie 12,50 zł za godzinę oraz 0,20 PLN za każdą kolejną rozpoczętą minutę.

Nowy cennik pływalni przewiduje również szczególną ulgę dla weteranów polskich formacji, służących ojczyźnie podczas odbywania misji poza jej granicami. Skorzystają oni z możliwości zakupu biletu ulgowego, na warunkach równych emerytom, rencistom, studentom czy uczniom.

[/vc_column_text][vc_video link=”https://youtu.be/tH2Yekh2CSw” video_title=”1″][vc_column_text]Od wielu lat, w okresie ferii zimowych dzieci i młodzież (do 16. roku życia) spędzające zimowe wakacje w mieście miały możliwość skorzystania z pływalni za symboliczną złotówkę. Tak będzie również podczas przyszłorocznych ferii. Dodatkową ofertę na ten okres MOSiR kieruje do rodzin. Bilet rodzinny obowiązujący w czasie przerwy zimowej kosztuje zaledwie 5 PLN od osoby (min. jedno dziecko do 16. roku życia + maksymalnie 2. opiekunów). Dzieci do lat 4 pozostające pod opieką osoby dorosłej korzystają z pływalni bezpłatnie.

W zaktualizowanym cenniku ujęty został również nowo powstały Gdański Stadion Lekkoatletyczny i Rugby przy Al. Grunwaldzkiej 244. Z obiektu oprócz szkół, klubów i związków sportowych, będą mogły korzystać osoby indywidualne. Jednorazowe wejście na bieżnię będzie kosztowało 5 PLN za godzinę treningu. Będzie można wykupić również karnet 30-dniowy bez limitu wejść za kwotę 100 PLN.[/vc_column_text][vc_video link=”https://youtu.be/2qjxF86olno” video_title=”1″][vc_column_text]Nowy cennik korzystania z obiektów MOSiR obowiązuje od 7 grudnia br.

Szczegóły: sportgda.noveo3.hekko24.pl/cennik[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row] ‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »