Coraz dłuższe dni i coraz wyższe temperatury zachęcają do wiosennej aktywności i ruchu na świeżym powietrzu, jednocześnie wytrącając argumenty tym, którzy złej pogody używali w ostatnich miesiącach jako wymówki. Zdrowie, świetne samopoczucie, zwiększona odporność – to wszystko zyskujemy podczas takich czynności, jak bieganie, jazda na rowerze czy spacer, szczególnie ten z kijkami. Jeśli potrzebujesz dodatkowej motywacji, żeby zacząć, z pomocą przyjdzie Ci aplikacja Sport Gdańsk.

Co prawda najlepszą motywacją jest ta wewnętrzna, ale bardzo cenna okazuje się też pomoc z zewnątrz. Ktoś, kto pomoże nakreślić cel. Taką właśnie funkcję pełni system Wyzwań w aplikacji mobilnej Sport Gdańsk. Dzięki jasno określonym celom, dopasowanym do naszej aktualnej formy, możemy zawieszać sobie poprzeczkę coraz wyżej. Gdański Ośrodek Sportu, w ramach zachęty i docenienia Twoich wysiłków przekaże Ci mały upominek za każde, zrealizowane wyzwanie.

Jak to działa?

Pobierz i zainstaluj aplikację Sport Gdańsk.

Następnie wybierz zakładkę Wyzwania. W styczniu zaproponowaliśmy Wam sześć zadań, a każde z nich ma 3 stopnie trudności. Aktywności, które zaproponowaliśmy Wam w marcu, to:

  • bieganie
  • jazda na rowerze
  • spacer z kijkami (nordic walking) lub bez

“Challenge”, określone w kilometrach, dotyczą jednorazowo podjętej aktywności bądź dystansu przebytego przez cały miesiąc. Rozpiętość zadań do wykonania waha się więc od prostych, takich jak 3 kilometry pokonanych podczas pojedynczego spaceru, aż po 100 kilometrów, przejechanych na rowerze w przeciągu całego marca. Każdy znajdzie tu więc wyzwanie skrojone na miarę swojej aktualnej formy!

Dowód wykonania zadania, w postaci zdjęcia/zrzutu z aplikacji lub urządzenia monitorującego aktywność fizyczną wystarczy przesłać do nas bezpośrednio za pomocą aplikacji. Tam znajdziecie też więcej informacji o Wyzwaniach.

Aplikacja Sport Gdańsk to oczywiście nie tylko system Wyzwań, to także poręczny kalendarz imprez i wydarzeń, organizowanych przez Gdański Ośrodek Sportu, skrócony formularz zgłoszeniowy do zawodów, organizowanych przez GOS, a także inne, praktyczne opcje, które dzięki aplikacji mobilnej można mieć zawsze w zasięgu ręki!

Zainstaluj aplikację Sport Gdańsk, bądź aktywny i sprawdzaj nowe Wyzwania!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »