[vc_row][vc_column][vc_column_text]11 listopada 2016 r. na plaży w Gdańsku Brzeźnie odbędzie się finał tegorocznego cyklu biegów zadaniowych Warriors Run. To idealna data na to, by pod okiem weteranów misji w Afganistanie i Iraku oraz żołnierzy GROM, zakończyć cykl i uczcić Narodowe Święto Niepodległości. Partnerem wydarzenia jest Gdański Ośrodek Sportu.

28 maja na gdańskiej plaży odbyły się dwa biegi otwierające cały cykl imprez Warriors Run – dzienny i nocny. Kolejny wystartował 17 września w Wierchomli, stanowiący jednocześnie tzw. premię górską. Finał w Gdańsku to również dwa biegi. Pierwszy z nich – dzienny – zaplanowany został na godzinę 11:00. Do pokonania będzie ok. 9 km środkiem gdańskiej plaży. O 20:00 wystartuje bieg nocny na dystansie ok. 7 km. Oprócz zadań fizycznych, na uczestników czekać będą również zadania wymagające spostrzegawczości, koncentracji oraz pytania (tu należy się spodziewać tematyki związanej z historią Polski oraz Świętem Niepodległości).

Dodatkowo przygotowane zostały biegi dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, z podziałem na kategorie wiekowe: do lat 5, 7, 9 oraz 12. Start odbędzie się o godzinie 10:00.

Wpisowe:

  • do 31 października – 90 zł
  • do 10 listopada – 100 zł
  • w dniu startu – 110 zł
  • Dzieci start bezpłatny

Nagrodami dla zwycięzców będą urządzenia firmy Garmin oraz sprzęt sportowy. Rozlosowana zostanie także nagroda specjalna ufundowana przez firmę Garmin. Na każdego uczestnika na mecie będzie czekał piękny medal, rogal świętomarciński, woda i przede wszystkim ogromna satysfakcja!

Wydarzenie Warriors Run to nie tylko biegi. Organizatorzy przewidzieli sporo atrakcji również dla widzów i kibiców. W specjalnym namiocie przygotowanym przez żołnierzy 25.Brygady Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego bBędzie można obejrzeć i przymierzyć sprzęt wojskowy taki, jak kamizelki kuloodporne, sprzęt spadochronowy itp.

Gościem honorowym imprezy będzie Wiktor Ordyński, synek Pawła Ordyńskiego – żołnierza, który zginął w Afganistanie w 2013 r. To właśnie jego pamięci poświęcony jest cały cykl. Gośćmi specjalnymi, ale również uczestnikami będą: Marek Kacprzak – dziennikarz Polsat News i triatlonista, Agnieszka Wieszczek-Kordus – brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich z Pekinu w zapasach, Iwona Matkowska – v-ce mistrzyni świata w zapasach i olimpijka, Anna Powierza – aktorka, Honorata Witańska – aktorka oraz Jacek Rozenek – aktor.

Warriors Run Gdańsk
11 listopada 2016 r.
plaża Brzeźno, start z plaży w okolicach molo
Zapisy http://warriorsrun.com.pl/warriors-run-gdansk.html
Informacje: www.warriorsrun.com.pl[/vc_column_text][us_gallery ids=”874,875,876,877″ columns=”4″ orderby=”rand” indents=”1″][/vc_column][/vc_row] ‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »