Już 17 września o godzinie 10:10 z Westerplatte w kierunku Europejskiego Centrum Solidarności wyruszy kilka tysięcy biegaczy, biorących udział w najstarszym w Polsce, nieprzerwanie organizowanym biegu ulicznym na dystansie 10 kilometrów. Za metą na uczestników czeka nie tylko ogromna satysfakcja i deszcz endorfin, ale i piękny, pamiątkowy medal, który na pewno zajmie honorowe miejsce w kolekcji każdego zawodnika, bez względu na biegowy staż. 

Medal stworzony specjalnie z myślą o uczestnikach 61. Biegu Westerplatte to kolejny powód, dla którego warto wziąć udział w tej wyjątkowej imprezie. Dlatego zapisz się do niej już dziś – masz na to czas do piątku, 8 września!

61. Bieg Westerplatte

Medale Biegu Westerplatte zdobywały już w przeszłości wyróżnienia w konkursach na najładniejsze medale imprez biegowych w naszym kraju i mamy wrażenie, że że i tym razem ta specjalna pamiątka wielu biegaczom może przypaść do gustu. Tegoroczny medal wyróżnia się nie tylko oczywistą symboliką związaną z historią Biegu, ale i użytymi do jego wykonania materiałami.

Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla uczestników

Oficjalne koszulki 61. Biegu Westerplatte – zamów już dziś.

Poznaj Ambasadorów 61. Biegu Westerplatte

Plany treningowe dla uczestników

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »