Tłusty czwartek to wyjątkowy dzień, kiedy większość z nas postanawia sobie odrobinę pofolgować i skosztować słodkich specjałów w postaci pączków. Dla jednych nawet pojedyncza sztuka może być wyrzeczeniem, dla innych kilka ciastek nie będzie stanowić problemu. Warto pamiętać, że tradycyjny pączek to ok. 350 kcal. By pozbyć się wyrzutów sumienia i spalić to, co w ciągu dnia trafiło do naszych żołądków, warto wybrać się na basen. Ok. 35 minut pływania pozwala spalić kalorie, które przyjęliśmy spożywając jednego pączka. Podpowiadamy też, jaki karnet najlepiej wybrać, by korzystać z pływalni regularnie i dbać o zdrowie i dobrą formę na co dzień.

Karnet z gwarancją wejścia

Zakup karnetu na pływalnie Gdańskiego Ośrodka Sportu przede wszystkim mobilizuje do regularnego korzystania z basenu, a co za tym idzie do cyklicznej aktywności. W ofercie pływalni GOS znajdują się karnety miesięczne, kwartalne, półroczne oraz roczne. Można wybrać karnet na konkretną godzinę. Taka opcja daje gwarancję wejścia na pływalnię.

Większa swoboda w wyborze dnia i pory pływania

Większą swobodę daje karnet open. Tu możemy wybrać zarówno dzień, jak i godzinę wejścia przy czym pierwszeństwo mają posiadacze karnetów na określoną godzinę oraz posiadacze już zakupionych biletów.

Karnet, którym można się dzielić z innymi

Największą elastyczność daje karnet z opcją na okaziciela. Karnet nie jest przypisany do żadnej konkretnej osoby i nie zawiera danych osobowych. To sprawia, że może z niego korzystać jedna lub więcej osób. Klient podczas zakupu wybiera określoną ilość wejść na pływalnię oraz czas na ich wykorzystanie, np. 24 wejścia ważne przez 6 miesięcy. Ponadto jego posiadacze mogą wybrać najdogodniejszy obiekt (Chełm Orunia, Osowa, Stogi) oraz dzień tygodnia i godzinę. Wejścia są możliwe w miarę dostępności odpowiedniej ilości miejsc na daną godzinę. Od poniedziałku do piątku czas pływania to 40 minut. W weekendy obowiązują wejścia typu “aquapark”, co oznacza możliwość pływania przez 60 minut z opcją przedłużenia tego czasu za dopłatą dla każdej osoby, która korzysta z wejścia w ramach tego karnetu.

Łap zniżkę z Gdańską Kartą Mieszkańca

Co istotne, każdy posiadacz Gdańskiej Karty Mieszkańca może liczyć na zniżkę w wysokości 10%. Ta ulga nie dotyczy jednak karnetu na okaziciela. W tym przypadku jego koszt odpowiada cenom karnetów normalnych zależnie od ilości wybranych wejść. Ponadto, sama Karta Mieszkańca staje się nośnikiem zakupionej usługi, co znacznie usprawnia wejście na pływalnię.

Wygodny zakup przez internet

Karnety można nabyć stacjonarnie w kasie wybranej pływalni lub drogą elektroniczną. Panel sprzedażowy znajduje się bezpośrednio na stronie https://plywalniegdansk.pl, a proces zakupu ogranicza się do kilku kliknięć, bez wychodzenia z domu.

Dodatkowe atrakcje i relaks dla każdego

Poza torami pływackimi do dyspozycji klientów są m.in. wanny z hydromasażem, dysze do masażu karku i pleców, gejzery czy też sauny fińskie. Każda z tych atrakcji jest dostępna w ramach zakupionego karnetu. Dostępność uzależniona jest od danego obiektu – pełny zestaw udogodnień posiadają baseny w Osowej, Oruni oraz Stogach.

Wejścia z kartą sportową

W każdym z obiektów Gdańskiego Ośrodka Sportu honorowane są karty: FitProfit, Medicover Sport, MultiSport oraz PZU Sport. Ich posiadacze mogą korzystać z pływalni na zadach ogólnych, z możliwością wejścia w miarę dostępności odpowiedniej ilości miejsc.

Trenujesz? Wynajmij tor na wyłączność

Z wartych odnotowania opcji jest możliwość rezerwacji całego toru. To rozwiązanie jest dedykowane, np. klientom przygotowującym się do zawodów lub po prostu dla osób ceniących komfort swobodnego, indywidualnego treningu.

Nauka pływania w komfortowych warunkach

Nowością w ofercie GOS jest bilet instruktorski. Umożliwia on prowadzenie indywidualnej nauki pływania na godzinach ogólnodostępnych i stosuje się do niego odrębny regulamin i wiąże się z koniecznością wykupienia całego toru pływackiego. Osoby uczestniczące w zajęciach nauki i doskonalenia pływania zobowiązane są do zakupu biletów indywidualnych według obowiązującego cennika.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »