Trwa Plebiscyt Ligi Biegowej na Biegową Imprezę Roku 2017. Do 24 stycznia można zgłaszać biegi, które uważacie, że powinny zostać szczególnie wyróżnione. Zachęcamy do oddawania głosów na imprezy: 3. Gdańsk Maraton oraz 55. Bieg Westerplatte, Bieg do Źródeł oraz Gdańsk Biega organizowanych przez Gdański Ośrodek Sportu.

Stworzenie biegu, bez względu na to, czy impreza ma charakter masowy czy lokalny, to ogromne wyzwanie dla organizatorów. Portal ligabiegowa.pl chce z Waszą pomocą docenić organizatorów za to, co robią dla biegowej społeczności.

Na czym polega Plebiscyt?

Do 24 stycznia 2018 r. można zgłaszać propozycje imprez biegowych, które Waszym zdaniem powinny zostać nominowane do Plebiscytu. Zgłoszeń należy dokonywać drogą mailową, na adres: info@ligabiegowa.pl.

Plebiscyt na Biegową Imprezę Roku 2017, będzie obejmował poszczególne kategorie:

Biegowa Impreza Roku 2017 – bieg na 5 km
Biegowa Impreza Roku 2017 – bieg na 10 km
Biegowa Impreza Roku 2017 – półmaraton
Biegowa Impreza Roku 2017 – maraton
Biegowa Impreza Roku 2017 – kategoria „Inne”

Kategoria “Inne” obejmuje wszystkie imprezy biegowe, które rozgrywane są na “nietypowych” dystansach i których nie można zakwalifikować do kategorii pozostałych.

Spośród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 5 imprez biegowych z każdej kategorii, które pojawiały się najczęściej w Waszych e-mailach.

29 stycznia o godz. 8:00 zostanie ogłoszona lista nominowanych do Plebiscytu biegów i uruchomione głosowanie na Imprezę Roku 2017 w poszczególnych kategoriach. Głosowanie potrwa do 18 lutego. 19 lutego zostanie ogłoszona lista zwycięzców. Oprócz wytypowania zwycięzców poprzez głosowanie, dodatkowo zostanie zorganizowane Grand Prix Runner’s World. Zwycięzcę tej kategorii wyłoni Jury, składające się z dziennikarzy Runner’s World, redaktora Ligi Biegowej oraz znanych postaci biegowego świata. Przewodniczącym Jury będzie redaktor naczelny Runner’s World, Marek Dudziński.

Co powinno zawierać zgłoszenie?

Jedna osoba może zgłosić po jednej imprezie z każdej kategorii: 1 bieg na 5 km, 1 bieg na 10 km, 1 półmaraton, 1 maraton raz 1 imprezę z kategorii “Inne”. Zgłoszenie musi zawierać pełną nazwę danej imprezy, link do strony internetowej imprezy (jeśli nie ma takiej, link do wydarzenia/Fanpage imprezy na Facebooku), Twoje imię i nazwisko, a także informację, dlaczego Twoim zdaniem właśnie te imprezy powinny zostać nominowane do Plebiscytu.

Zgłoszenia wysyłajcie na adres info@ligabiegowa.pl, w tytule: „Plebiscyt”.

‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »