W sobotę, 1 września 2018 r. wystartują drugie tegoroczne zawody nordic walking organizowane przez Gdański Ośrodek Sportu przy współpracy z Partnerem strategicznym – Gdańskimi Wodami Sp. z o.o. Tym razem uczestnicy pomaszerują z kijkami trasą w rejonie zbiornika retencyjnego Jasień.

Uczestnicy będą rywalizować na trasie przygotowanej w pobliżu zbiornika retencyjnego Gdańsk Jasień. Tam też zlokalizowane będzie biuro zawodów. Pętla zawodów obejmuje również tereny leśne i jest jednym z ciekawszych miejsc w mieście do realizowania tego typu aktywności. Przewidziane są dwa dystanse: rekreacyjny ok. 5 km oraz profesjonalny ok. 10 km. Rejestracja potrwa do 29 sierpnia i jest możliwa poprzez formularza rejestracyjnego.

Dla każdego zawodnika przewidziany jest upominek zawarty w pakiecie startowym oraz pamiątkowy medal okolicznościowy. Wszyscy zawodnicy, którzy staną na podium otrzymają puchary w swoich kategoriach wiekowych. Startujący mogą również liczyć na posiłek regeneracyjny.

Zawodnicy startujący w imprezie mają możliwość wypożyczenia kijów na podstawie odebranego numeru startowego. Ich liczba jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Program imprezy:

  • 09:00 – 10:30 Wydawanie pakietów startowych
  • 10:45 – Rozgrzewka
  • 11:00 – Start
  • 13:30 – Dekoracja zwycięzców
  • 14:00 – Zakończenie imprezy

Organizatorzy: Miasto Gdańsk, Gdański Ośrodek Sportu
Partner strategiczny: Gdańskie Wody Sp. z o.o.
Patronat medialny: Radio Gdańsk, gdansk.pl, trojmiasto.pl

‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »