„Po zdrowie do ERGO ARENY” to nowa kampania prospołeczna dla mieszkańców Pomorza. W kalendarzu hali pojawiły się „Zdrowe Soboty” – bezpłatne badania, warsztaty i zajęcia sportowe. Trzecie spotkanie w ramach tego cyklu już 16 grudnia 2017. Na granicy Gdańska i Sopotu czeka nas aktywny dzień pełen świątecznych atrakcji.

16 grudnia z mieszkańcami regionu spotkają się lekarze, terapeuci, trenerzy oraz sportowcy, by wspólnie pracować nad poprawą kondycji fizycznej i psychicznej. Współorganizatorzy cyklu – Sopockie Stowarzyszenie Zdrowi i Aktywni oraz Uniwersytet SWPS zadbali o zróżnicowany program wydarzenia, bo ideą spotkań jest gwarancja aktywności dla wszystkich pokoleń.

Zdrowa Sobota 3, 16 grudnia 2017, 10:00-16:00 WSTĘP WOLNY

Serce „Zdrowych Sobót” bije na płycie głównej ERGO ARENY. Od 10:00 do 16:00 zapraszamy Was na pojedynki w kręgle zaplanowane przez Centrum U7, warsztaty szachowe „Pierwszy Ruch” oraz wyśmienitą zabawę przy grach planszowych od firmy Trefl SA. W godzinach 10:30-12:30 trenerzy z centrum tenisa Don Balon poprowadzą zajęcia dla dzieci i młodzieży. Na sesje siatkarskie i koszykarskie w godzinach 13-16 zapraszamy wszystkich. Przedstawiciele klubów grupy Trefl opracowali program treningowy, który zadowoli małych i dużych. Na płycie nie zabraknie też dynamicznej zumby, a w kąciku świątecznym dzieci tworzyć będą piękne ozdoby choinkowe.

16 grudnia w ERGO ARENIE stanie słuchobus, do dyspozycji gości hali będą eksperci z Centrum Okulistycznego Blikpol, Centrum Medyny Sportowej Rehasport Clinic, specjaliści z firmy BAYER oraz trycholog Martyna Pobuta z kliniki MartiniHair, która sprawdzi stan Państwa włosów. Organizatorzy zapraszają też na warsztaty psychologiczne i spotkania motywacyjne.

Zdrowa Sobota to czas dla rodziny – podkreśla Aleksandra Golec z ERGO ARENY, koordynatorka projektu – naszym celem jest zapewnienie atrakcji dla każdego. Zdrowie rozumiemy kompleksowo, stąd zarówno bezpłatne badania lekarskie, jak i treningi sportowe, zajęcia kreatywne oraz wykłady psychologiczne. Prezenty dla ciała i ducha podarujcie sobie już w przedświątecznym zgiełku. Do zobaczenia na Zdrowej Sobocie 3! – podsumowuje organizatorka.

‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »