Z przykrością informujemy, że w związku z podejrzeniem zarażenia koronawirusem u jednego z pracowników działu odpowiedzialnego za organizację imprez oraz wynikającą z tego koniecznością pracy zdalnej pozostałych osób działu, mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników jesteśmy zmuszeni przełożyć datę zawodów Cross Duathlon Gdańsk 2020 na 7 listopada 2020 roku. 

W związku przełożeniem imprezy Cross Duathlon Gdańsk 2020, uruchamiamy procedurę związaną z opłatami wpisowymi, uiszczonymi przez uczestników. Zawodnicy mają do wyboru dwie opcje postępowania.

  • Wpisowe uiszczone przez uczestników na przełożoną imprezę automatycznie zostanie przepisane na poczet startu w nowym terminie 07.11.2020. W tym przypadku zawodnicy nie muszą wykonywać żadnych dodatkowych czynności.
  • Uczestnicy mogą ubiegać się także o zwrot wpłaconego wpisowego (pieniądze zwracane są automatycznie na ten sam numer konta z którego została dokonana wpłata). W tym celu, w terminie do 31 października 2020 roku należy wysłać maila pod dedykowany adres: zwroty@triathlongdansk.eu

W tytule maila należy wpisać:

▪ Imię i nazwisko osoby, ubiegającej się o zwrot + dopisek Cross Duathlon 2020.

W treści maila należy wpisać:

▪ Imię i nazwisko, rok urodzenia.

▪ formułkę „proszę o zwrot wpisowego za imprezę Cross Duathlon 2020”.

▪ Jeśli prosiłeś o fakturę, wpisz dane, na jakie była wystawiona faktura.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »