Wraz z końcem roku zbliża się powoli koniec tegorocznego cyklu zajęć w ramach programu Aktywuj się w Gdańsku. Większość ostatnich spotkań przypada na 2 i 3 tydzień grudnia. Część treningów online potrwa natomiast do stycznia, a nawet lutego 2022 roku!

W minionym miesiącu zakończyły się już spotkania z cyklu BuggyGym, czyli aktywne spacery z wózkami.

Na poniedziałek, 13 grudnia przypada ostatnie plenerowe spotkanie Gimnastyki dla seniorów z elementami nordic walking w parku Reagana. Zajęcia online dla seniorów potrwają natomiast aż do 23 lutego 2022 roku, więc jeszcze przez ponad 2 miesiące w każdą środę przed południem, na grupie facebookowej Aktywuj się w Gdańsku online będziemy publikować nowe nagrania z ćwiczeniami, które każdy może wykonać w domu, przed monitorem.

Ostatnie zajęcia Jogi na zdrowie, odbywające się w Miejskiej Hali Sportowej przy ulicy Kołobrzeskiej zaplanowane są na wtorek, 14 grudnia. Spotkania online z Pawłem, Anią, Martyną, Dianą oraz Anetą potrwają natomiast aż do 10 lutego 2022 roku!

Na czwartek 16 grudnia przypadają ostatnie zajęcia biegowe na obiekcie przy al. Grunwaldzkiej 244, a także ostatnie, stacjonarne spotkania z Zumbą w MHS przy ul. Kołobrzeskiej. Dwa dni później, w sobotę 18 grudnia zakończą się też spotkania online z Anią Cegłowską.

Tego samego dnia dojdzie do ostatniego w tym roku spotkania z cyklu Dojrzałe kobiety ćwiczą, które odbywają się w hali walk przy ulicy Traugutta 29. Te treningi powinny jednak zostać wznowione na początku 2022 roku, o czym powiadomimy oddzielnie.

Ostatnie w roku 2021 spotkanie Morsów odbędzie się w niedzielę 19 grudnia, z tą różnicą, że tym razem będzie miało miejsce na wysokości Domu Zdrojowego (ul. Zdrojowa 2). Bez zmian pozostaje godzina spotkania – 10:00.

Treningi palanta w hali skończą się na krótko przed Świętami Bożego Narodzenia, 22 grudnia.

7 stycznia 2022 to z kolei data ostatniego spotkania z Fitnessem dla kobiet online. Do tego czasu na treningi zapraszamy w każdy piątek o godzinie 12:00.

Aktualnie pracujemy intensywnie nad programem Aktywuj się w Gdańsku na rok 2022. Będziemy starali się powrócić z Waszymi ulubionymi zajęciami najszybciej jak tylko się da. Nie wykluczamy także zmian i nowości w programie. Jak zwykle wszystkie treningi, inicjatywy oraz imprezy sportowe organizowane przez Gdański Ośrodek Sportu możecie śledzić w kalendarzu wydarzeń oraz w Aktualnościach na stronie sportgda.noveo3.hekko24.pl. Bądźcie czujni!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »