Program Aktywuj się w Gdańsku jest odpowiedzią na potrzeby gdańszczan dotyczące ruchu, sportu i rekreacji. A te są różne, zmieniają się także wraz z porą roku oraz aktualnie panującą aurą i temperaturami. Inaczej cieszymy się aktywnością fizyczną latem, a inaczej jesienią, dlatego w najbliższych tygodniach w programie inicjatywy Gdańskiego Ośrodka Sportu zajdzie kilka istotnych zmian.

Część darmowych zajęć cyklu Aktywuj się w Gdańsku powróci do tygodniowego „rozkładu jazdy”, a typowo wakacyjne, letnie pozycje powoli będą przenosić się do krytych obiektów GOS, lub pożegnamy się z nimi do przyszłego roku. Wszystkie zmiany warto na bieżąco śledzić na stronie dedykowanej programowi www.aktywujsiewgdansku.pl w zakładce Aktualności.

Najlepsze informacje dotyczą fanów Treningów aktywizujących, które podobnie jak przed wakacyjną przerwą, odbywać się będą cztery razy w tygodniu, w dwóch lokalizacjach:

Przymorze Wielkie, Park im. Ronalda Reagana
Środa godz. 09:00 – 10:30 (grupa 50+)
Sobota godz. 11:00 – 12:30

Zaspa Rozstaje, Park im. Jana Pawła II
Środa godz. 18.00 – 19:30
Piątek godz. 09:00 – 10:30 (grupa 50+)

Powracają także Treningi ogólnorozwojowe i wzmacniające – biegaj bez kontuzji. Podobnie jak przed przerwą wakacyjną – odbywać się będą w poniedziałki i piątki.

Park Nadmorski im. R. Reagana, wejście D do parku, przy parkingu rowerowym
Poniedziałek i Piątek – godzina 18:30

Jednocześnie informujemy, że zajęcia Aktywna rodzina, które odbywają się w każdą niedzielę o godzinie 10.30 w Hali Sztuk Walki przy ulicy Traugutta zostają jednorazowo odwołane w niedzielę, 25 sierpnia. Tego samego dnia zostaną one wyjątkowo zrealizowane w ramach Family & Friends Festival na Górze Gradowej (Majdan Fortu) o godzinie 12.30.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »