Zapraszamy na „III Maraton Zumba & Slavica Dance razem dla PHD”!, który odbędzie się już 20 listopada (niedziela) w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Kołobrzeskiej 61. Cel maratonu jest szczytny – pomoc dla podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Nie może Was tam zabraknąć! Mnóstwo pozytywnej energii w ważnym celu!

W tym roku gościnnie specjalnie dla Was pojawi się SLAVICA DANCE prowadzone przez samą pomysłodawczynię Justynę Bolek. Organizatorkami akcji są Adriana Dadci Smoliniec (olimpijka /judoczka) i Marta Kuczyńska (licencjonowany instruktor Zumby).

Cel jest szczytny – pomagamy podopiecznym Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, zbieramy środki na rehabilitację i opiekę medyczną. Odwiedźcie na stronę pomorskiehospicjum.pl,poznajcie losy małych bohaterów i spotkajcie się z nami 20 listopada, by przekazać im dużą dawkę pozytywnej energii.

Zaproś koleżankę, mamę, znajomą, przyjaciółkę, sąsiadkę. W tym roku dołączą do nas nowi instruktorzy, będą różne formy tańca. Będzie się działo, nie może was zabraknąć! ‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »