Zumba, joga i gimnastyka dla seniorów to bez wątpienia te zajęcia cyklu Aktywuj się w Gdańsku, na które czeka naprawdę duże grono osób. Dlatego z przyjemnością informujemy, że spotkania te wracają do tygodniowego grafiku programu darmowych zajęć, organizowanych przez Gdański Ośrodek Sportu.

Podobnie jak w poprzednich latach, wiosną i jesienią zajęcia zumby i jogi będą odbywały się w Miejskiej Hali Sportowej przy ulicy Kołobrzeskiej 61. W najgorętszych miesiącach letnich spotkania te przeniosą się w plener, o czym będziemy osobno informować. Zwiększy się za to zarówno zasięg, jak i częstotliwość Gimnastyki dla seniorów – zajęcia te będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w dwóch różnych dzielnicach Gdańska. Każdy będzie mógł więc skorzystać z bardziej odpowiadającej mu lokalizacji, lub nawet wziąć udział w obu spotkaniach.

Na pewno zadowoleni będą także ci, którzy z jakichś powodów mają problemy z dotarciem na zajęcia stacjonarne, albo po prostu nad spotkania grupowe przekładają ćwiczenia w zaciszu własnego mieszkania. Wszystkie wymienione zajęcia będą bowiem dostępne także w formie online na facebookowej grupie Aktywuj się w Gdańsku, do której można w każdej chwili dołączyć.

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, nagrania zajęć zumby będą dostępne do odtworzenia przez 24 godziny, a jogi i gimnastyki dla seniorów aż przez tydzień.

Zumba

Miejska Hala Sportowa, ul. Kołobrzeska 61

  • Wtorek, godzina 20:30 (pierwsze zajęcia 7 marca 2023)

Online

  •  Sobota, godzina 11:00 (pierwszy odcinek 11 marca 2023)

Joga

Miejska Hala Sportowa, ul. Kołobrzeska 61

  • Czwartek, godzina 19:30 (pierwsze zajęcia 9 marca 2023)

Online

  • Niedziela, godzina 11:00 (pierwszy odcinek 12 marca 2023)

Gimnastyka dla seniora

Pływalnia Chełm, ul. Chałubińskiego 13 (salka fitness)

  • Środa, godzina 11:00 (pierwsze zajęcia 8 marca 2023)

Hala Judo, ul. Traugutta 29

  • Piątek, godzina 11:30 (pierwsze zajęcia 10 marca 2023)

Online

  • Poniedziałek, godzina 11:00 (pierwszy odcinek 13 marca 2023)

Jednocześnie zapraszamy na inne, trwające już od kilku tygodni zajęcia programu Aktywuj się w Gdańsku. Pisaliśmy o nich już wcześniej.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »