Inauguracja eWinner 1. Ligi Żużlowej dla żużlowców Zdunek Wybrzeże Gdańsk przypadnie w terminie 9-11 kwietnia. W dniach 17 i 18 marca żużlowcy Zdunek Wybrzeże będą trenować razem z zawodnikami Motoru Lublin. Oba treningi z wicemistrzami Polski będą zamknięte dla mediów i publiczności. To wspólna decyzja obu sztabów szkoleniowych.

Na przełomie lutego i marca gdańscy żużlowcy przebywali na obozie we Władysławowie. Jakub Jamróg, Adrian Gała, Rasmus Jensen, Piotr Gryszpiński, Kamil Marciniec, Marcel Krzykowski, Thomas Joergensen i Drew Kemp pracowali głównie nad motoryką i przygotowaniem fizycznym, odbyły się też zajęcia z fizjoterapeutą, dietetykiem i psychologiem sportowym.

W dniach 17 i 18 marca żużlowcy Zdunek Wybrzeże będą trenować razem z zawodnikami Motoru Lublin. Oba treningi z wicemistrzami Polski będą zamknięte dla mediów i publiczności. To wspólna decyzja obu sztabów szkoleniowych.

PLAN TRENINGÓW I SPARINGÓW ZDUNEK WYBRZEŻE:

  • 17-18 marca – treningi z Motorem Lublin (Gdańsk)
  • 24 marca – sparing z GKM Grudziądz (Gdańsk/Grudziądz)
  • 25 marca – sparing z GKM Grudziądz (Gdańsk/Grudziądz)
  • 27 marca, godz. 14 – IV Memoriał Henryka Żyto (Gdańsk)
  • 30 marca – trening z PSŻ Poznań (Gdańsk)
  • 6 kwietnia – sparing z Polonią Piła (Gdańsk)

Zdunek Wybrzeże inauguracyjny mecz eWinner 1. Ligi Żużlowej sezonu 2022 przeciwko Cellfast Wilkom Krosno odbędzie się w terminie 9-11 kwietnia. Ostateczną datę wyznaczą przedstawiciele stacji transmitującej spotkanie w telewizji.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »