[vc_row][vc_column][vc_column_text]Mieszkańcy Wrzeszcza poszukujący ciekawych pomysłów na aktywne spędzanie czasu powinni zainteresować się ofertą Gdańskiego Ośrodka Sportu, realizującego program “Aktywuj się w Gdańsku“. Warto skorzystać z możliwości, jakie oferuje m.in. nowoczesny Stadion Lekkoatletyczny i Rugby przy al. Grunwaldzkiej 244 oraz Hala Sportów Walki przy ul. Traugutta 29. Zajęcia przewidziane są dla osób w różnym wieku.

Stadion Lekkoatletyczny i Rugby[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Stadion Lekkoatletyczny i Rugby to miejsce, gdzie pod okiem doświadczonych trenerów z firmy Sport EVO można wziąć udział w bezpłatnych treningach biegowych. Skierowane są przede wszystkim dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem. Bardziej zaawansowani również znajdą dla siebie wiele cennych wskazówek. Zajęcia odbywają się w soboty o godzinie 9.00, niezależnie od pogody i trwają 90 minut. Wystarczy zabrać ze sobą wygodne buty sportowe, sportowy strój dający swobodę ruchu oraz wodę.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=2qjxF86olno” video_title=”1″ max_width=”560″ align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Wspólnie z Get Active zapraszamy na zajęcia na świeżym powietrzu, skierowane przede wszystkim do osób, które na co dzień nie mają możliwości ćwiczyć pod okiem trenera. Zajęcia odbywają się na Gdańskim Stadionie Lekkoatletycznym i Rugby (al. Grunwaldzka 244) w soboty o godzinie 10. Trening Aktywizujący OPEN jest unikalną kombinacją slow joggingu, treningu stabilizacyjnego i stretchingu. Jeżeli myślisz o poprawie swojego stanu zdrowia, samopoczucia, kondycji fizycznej lub sylwetki, to zajęcia dla Ciebie. Oprócz tego treningi są okazją do spotkań z innymi pozytywnymi ludźmi w sprzyjającej integracji atmosferze.

Na zajęcia należy się zapisać telefonicznie: 668-327-870 lub mailowo: kontakt@get-active.pl. Zapisy prowadzone są na bieżąco, można dołączyć w dowolnym momencie.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Kolejną propozycją przewidzianą na tym obiekcie są treningu Ultimate frisbee. Zapraszamy w każdą niedzielę o godzinie 14.00 na sztuczne boisko treningowe. To jeden z najszybszych i najbardziej dynamicznych sportów drużynowych na świecie. Łączy w sobie elementy rugby, futbolu amerykańskiego, piłki nożnej, koszykówki i szczypiorniaka. Sport ten jest odpowiedni dla każdego, kto pragnie rozwijać przede wszystkim swoją kondycję, dynamikę i koordynację. Treningi prowadzą doświadczeni zawodnicy Klubu Sportowego Ultimatum Gdańsk, jednej z najprężniej rozwijających się drużyn w Polsce. Sprzęt potrzebny do treningu zapewnia organizator.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Hala Sportów Walki przy ul. Traugutta 29 to miejsce, gdzie z ofertą zajęć trafiamy zarówno do dzieci, jak też osób dorosłych.

Dojrzałe kobiety ćwiczą

Ćwiczenia przeznaczone są dla dojrzałych kobiet 35+. Zajęcia prowadzone są na średnim poziomie intensywności i dostosowane do możliwości kobiet w dojrzałym wieku. Trening pozwala wzmocnić mięśnie całego ciała, poprawić kondycję i ogólną wydolność organizmu. Zajęcia prowadzone są głównie w oparciu o ciężar własnego ciała i składają się z trzech części: rozgrzewki, części głównej oraz rozciągania. Czas trwania zajęć to 60-90 minut. Zapraszamy w każdą sobotę na godzinę 9.00.

Fitness dla dzieci

W każdą niedzielę o godzinie 12.00 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Fitness dla dzieci. Zajęcia mają charakter zabawowy. Ich celem jest kształtowanie w dzieciach nawyku aktywności ruchowej oraz zdrowego trybu życia od pierwszych lat. Prowadzi je mistrzyni świata fitness, Aleksandra Kobielak. Na zajęciach uczy zachowywać prawidłową postawę, usprawnia koordynacją ruchową oraz poczucie rytmu, co wpływa na aktywność i kreatywność dzieci.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

fot. Bogumiła Trojanowska

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row] ‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »