Endorfiny, zdrowie i pozytywna energia to nie jedyne profity, z których gdańszczanie będą mogli korzystać, uczestnicząc w darmowych zajęciach programu Aktywuj się w Gdańsku. Teraz, dzięki współpracy Gdańskiego Ośrodka Sportu z Gdańską Organizacją Turystyczną, przy użyciu Karty Mieszkańca, będzie można kolekcjonować Bursztynowe Punkty. Na, dosłownie i w przenośni, najaktywniejszych gdańszczan czeka między innymi wyjątkowy Rejs Gdańskimi Oldtimerami, przewidziane są także inne nagrody rzeczowe!

Od poniedziałku, 10 lutego, na zajęciach cyklu Aktywuj się w Gdańsku, przy pomocy Kart Mieszkańca będzie można rozpocząć gromadzenie punktów, które w premierowej odsłonie tego projektu potrwa aż do końca 2020 roku. Prowadzący treningi będą wyposażeni w urządzenia mobilne, za pomocą których będzie można kolekcjonować punkty.

  • Gimnastyka dla Seniora
  • Zumba, Zumba Gold
  • Joga
  • Piesze wędrówki z rodziną
  • Aktywuj się w Maratonie
  • Treningi biegowe
  • Aktywna rodzina
  • Dojrzałe kobiety ćwiczą
  • Inkubator biegania w Ergo Arenie

Udział w powyższych zajęciach Aktywuj się w Gdańsku będzie tylko jednym z wielu sposobów, żeby pozyskać punkty. Będą one naliczane  automatycznie przy każdorazowym skorzystaniu z bezpłatnego wejścia, z rabatu, ale także wtedy, gdy ktoś ponownie odwiedzi dane miejsce i zapłaci pełną cenę biletu.

Na stronie jestemzgdanska.pl cyklicznie będzie pojawiało się więcej specjalnie oznakowanych partnerów przyznających punkty. Setka mieszkańców, którzy zbiorą ich najwięcej, w pierwszej połowie stycznia 2021 roku zostanie zaproszona na galę wręczenia nagród. Jedną z nich będzie wspomniany już rejs, który pozwoli w niepowtarzalnej atmosferze i z nietypowej perspektywy poznać najciekawsze obiekty morskie –  strategiczną Twierdzę Wisłoujście i starą latarnię morską w Nowym Porcie, wyposażoną w unikatową Kulę Czasu, Stocznię Gdańską – kolebkę ruchu solidarnościowego. Wszystko wskazuje na to, że pula nagród będzie zawierała także nagrody rzeczowe – więcej o programie przeczytają Państwo TUTAJ.

Organizatorzy akcji zachęcają więc do jeszcze liczniejszego włączenia się mieszkańców w zajęcia cyklu „Aktywuj się w Gdańsku” oraz korzystania z pełni fantastycznych, również pozasportowych atrakcji, jakie swoim mieszkańcom oferuje Miasto Gdańsk!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »