Sport to pasja, sposób życia, ale też coś, co pozwala nam lepiej funkcjonować na co dzień. Ważne jest zatem, by zachęcać do aktywności już od najmłodszych lat. GOS stwarza okazję, by zarazić dzieci i młodzież tą pasją, dać posmakować rywalizacji podczas dużego wydarzenia sportowego. Zapisz swoją pociechę na Biegi Młodzieżowe towarzyszące 6. Gdańsk Maratonowi.

Zapisy do dnia 27 marca 2022 r. – https://zapisy.sts-timing.pl/823/

Regulamin zawodów

Harmonogram

Każdy rodzaju ruchu, aktywności jest niezwykle ważny w życiu i rozwoju najmłodszych. Szczególnie teraz, gdy powoli wychodzimy z pandemii, która w wielu przypadka ograniczyła możliwości treningu i zabawy ze sportem. Biegi Młodzieżowe jako wydarzenie towarzyszące tegorocznej edycji Gdańsk Maratonu, będą okazją do przeżycia przez najmłodszych sportowców emocji, które towarzyszą ich rodzicom podczas pokonywania dystansu 42,195 km. Młodzi biegacze będą finiszować w tym samym miejscu, co maratończycy! Nie ma wątpliwości, że dla wielu z nich będzie to dodatkową atrakcją. Możliwość poczucia się jak dorosły na mecie będzie z pewnością wielkim przeżyciem!

To impreza dedykowana dzieciom i młodzieży do 15. roku życia, która odbędzie się 9 kwietnia 2022 r., dzień przed głównym startem maratończyków.

Start i meta zlokalizowane będą na parkingu przy Jelitkowskim Dworze, na przedłużeniu alei Jana Pawła II. Każdy młody finiszer otrzyma pamiątkowy medal, a najlepsi na podium dodatkowo puchary. Wśród kibiców znajdą się z pewnością rodzice, ale również drużyna maskotek, które chętnie będą wspierać małych zawodników.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie gdanskmaraton.pl. Opłata startowa on-line wynosi 10 PLN lub 20 PLN przy płatności na miejscu, w biurze zawodów. Obowiązuje limit 500 uczestników.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »