Dwie pętle biegowe po 5 kilometrów, przedzielone rowerowym crossem po leśnych ścieżkach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Warunki na trasie z pewnością podyktuje kapryśna, październikowa pogoda – to aura zadecyduje, w jakim stanie do mety dotrą uczestnicy zawodów. Wielkimi krokami zbliża się impreza dla tych, którzy nie boją się ubrudzić – Cross Duathlon Gdańsk 2021!

Im bardziej ubrudzeni błotem, tym szczęśliwsi – tak po krótce można opisać zawodników przekraczających metę edycji Cross Duathlonu z 2019 roku, kiedy to aura postarała się, żeby trasa, zarówno biegowa, jak i rowerowy cross, była bardziej urozmaicona, a co za tym idzie – wymagająca i satysfakcjonująca zawodników. Jeśli dodamy do tego malownicze tereny wokół Doliny Czystej Wody oraz czołowych biegaczy i kolarzy crossowych z Gdańska i okolic – emocje gwarantowane!

Wyniki końcowe podczas Cross Duathlonu są zazwyczaj wypadkową właściwego przygotowania zarówno biegowego jak i kolarskiego, o czym warto pamiętać podczas treningów.

Tradycyjnie już apelujemy do uczestników imprez organizowanych przez Gdański Ośrodek Sportu o rozwagę i odpowiedzialność. Dbajmy o zdrowie swoje i innych, przestrzegajmy reżimu sanitarnego, by zawody przebiegały bezpiecznie.

 

Organizator: Gdański Ośrodek Sportu
Patronat: Nadleśnictwo Gdańsk
Patroni medialni: trójmiasto.pl, Radio Gdańsk, gdansk.pl

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »