W sobotę 1 lipca Andrzej Kowalczys wraz Gdańską Fundacją Dobroczynności zapraszają na boisko przy ulicy Traugutta 29, na kolejną edycję turnieju dzikich drużyn „Do Przerwy 0:1”.

Emocje związane z rozgrywkami Ekstraklasy dopiero przed nami. Reprezentacja po pokonaniu 3:1 Rumunii również odpoczywa, tak więc możemy skoncentrować się na turnieju dzikich drużyn „Do przerwy 0:1”.

Długo kazaliśmy czekać naszym piłkarką i piłkarzom, więc z pewnością zdążyli zatęsknić za organizowanym przez nas turniejem. Mam nadzieję, że ten głód turniejowej piłki będzie widoczny 1 lipca na boisku przy ulicy Traugutta, gdzie zagościmy po raz drugi w historii – mówi Andrzej Kowalczys, pomysłodawca Do Przerwy 0:1. – Od razu uspokajam, że nie odwracamy się od Przymorza i Zaspy. To tam w 2004 roku zrodził się nasz turniej i od wielu lat z wielką radością gramy tam w piłkę. W tym roku zaczynamy jednak na Traugutta, korzystając z zaproszenia Gdańskiego Ośrodka Sportu. Przy okazji podziękowania dla dyrektora Leszka Paszkowskiego i jego Zespołu za pomoc w organizacji wiosennej edycji – dodają organizator imprezy.

Do udziału w lipcowym turnieju zapraszamy 6-osobowe drużyny piłkarskie, w tym dziewczęce, rocznik 2005 i młodsi, rocznik 2002/2004, rocznik 1999/2001 i rocznik 1998 i starsi. Zapraszamy również zespoły rodzinne, najlepiej drużyny złożone z wielopokoleniowej rodziny.

Zapisy od godz. 9.00 na stadionie w Gdańsku przy ul. Traugutta 29 (boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią – za trybuną główną starego stadionu Lechii Gdańsk). Początek turnieju o godz. 10.00. Przypominamy, że zespołom niepełnoletnim, przez cały czas trwania turnieju musi towarzyszyć dorosły opiekun. Za udział w turnieju nie są pobierane żadne opłaty!

Niezwykle ważna dla nas jest postawa fair play na boisku! Puchary w tej kategorii funduje Bogdan Oleszek, Przewodniczący Rady Miasta Gdańska.

Turnieju nie udałoby się zorganizować bez licznego grona partnerów, do których należą: Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego, Bogdan Oleszek, Przewodniczący Rady Miasta Gdańska, Gdański Ośrodek Sportu, Lechia Gdańsk, Fundacja PZU, Merkus, Merco, Torus, M1 Fabrika, 2mGroup, Piekarnia Cukiernia Andrzej Szydłowski, Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl, Panorama Pomorza, Gdańsk.pl, Pomorskie.eu, Lechia.net, Dobre Wiadomości, Stowarzyszenie Nasz Gdańsk, Zaspa 24, Kosycarz Foto Press, SM Rozstaje.

‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »